Güncelleme virüsü hakkında

Formatı basmalımıyım ?

• Evet

Kullanılan: 6 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 12.5%
  • İşe yarayacak mı bilemeyiz ki

Kullanılan: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Arkadaşlar su dun mü evvelsi gün mü güncelleme kamuflesi ile peydah olan virüs haberini okudum. Bende 3. sınıf uygulmaları tarayıp yükleyenlerdenim. Çeşitli telegram kanallarına üyeyim fln. Diyeceğim o ki bugun samsung galaxy m20 telefonum bir güncelleme aldı yukluyordum aklıma bu haber geldi ve iptal ettim. guncelmiyiz.com dan ap numaralarını fln kontrol edıyorum tutuyor. bu guncelleme neyın nesı o zaman ? bende telefonumun resımdır rehberdır vs yedegını pc ye aldım format atmaya hazır sekılde beklıyorum. Size danışmakta ki amacım belki ben evhamlı davranıyorum bu olağan bir guncelleme belki bileniniz vardır ? Fikriniz nedir ?

Son düzenleme:

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Arkadaşlar su dun mü evvelsi gün mü güncelleme kamuflesi ile peydah olan virüs haberini okudum. Bende 3. sınıf uygulmaları tarayıp yükleyenlerdenim. Çeşitli telegram kanallarına üyeyim fln. Diyeceğim o ki bugun samsung galaxy m20 telefonum bir güncelleme aldı yukluyordum aklıma bu haber geldi ve iptal ettim. guncelmiyiz.com dan ap numaralarını fln kontrol edıyorum tutuyor. bu guncelleme neyın nesı o zaman ? bende telefonumun resımdır rehberdır vs yedegını pc ye aldım format atmaya hazır sekılde beklıyorum. Size danışmakta ki amacım belki ben evhamlı davranıyorum bu olağan bir guncelleme belki bileniniz vardır ?
At bence zor durumdasın yedeğin varsa at gitsin.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar su dun mü evvelsi gün mü güncelleme kamuflesi ile peydah olan virüs haberini okudum. Bende 3. sınıf uygulmaları tarayıp yükleyenlerdenim. Çeşitli telegram kanallarına üyeyim fln. Diyeceğim o ki bugun samsung galaxy m20 telefonum bir güncelleme aldı yukluyordum aklıma bu haber geldi ve iptal ettim. guncelmiyiz.com dan ap numaralarını fln kontrol edıyorum tutuyor. bu guncelleme neyın nesı o zaman ? bende telefonumun resımdır rehberdır vs yedegını pc ye aldım format atmaya hazır sekılde beklıyorum. Size danışmakta ki amacım belki ben evhamlı davranıyorum bu olağan bir guncelleme belki bileniniz vardır ?
Hocam cihazında sorun yoksa güncelleme yapma derim.Cihazın giriş seviyesi bir cihaz.Bu tip cihazlar güncellemelerde orta seviye ve amiral gemisi cihazlara göre daha fazla yıpranır.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Arkadaşlar format attım ama sonuç değişmedi. Samsung members e başvuracağım. Umarım gerçekten normal bir güncellemedir bu.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Açsana biraz daha haberi böyle bir şey duymamıştım hiç

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Haber burda <<

Bu arada guncelmiyiz.com adresinde ki ap'ler güncellenmiş benimkilerden farklı olmuş demek ki güncelleme samsung tarafından gelmiş. Tamamdr