Güncel Yazılımlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

snra

Profesör
Yeni sürümleri çıkan yazılımları listelemeye devam ediyoruz. Kullandığınız yazılımlarınızı güncelleyin, yeniliklerden mahrum kalmayın.

Yine güncel yazılımları bir araya toplayalım dedik ve iş bittiğinde baktık ki yine listenin tamamı ücretsiz yazılımlardan oluşuyor. Hepsini kısaca anlatmaya çalıştık, yardım gereken noktalarda forumdaki üyeleremize danışmaktan çekinmeyin.

Autoruns 9.2

Bilgisayarınızda otomatik olarak çalıştırılan her türlü bileşenin dökümünü veren bu uygulama, sisteminizi yavaşlatan ve gereksiz uygulamaları tespit etmenizi kolaylaştırabilir. Microsoft ürünü bu yazılım ücretsiz olmasıyla ve 1 MB'tan az boyutuyla dikkat çekiyor.

İndirmek için tıklayın

a-squared Free 3.5.0.15

Bu ücretsiz, zararlı yazılım tarayıcı, sisteminizi güvenli tutmaya yardımcı olacak nitelikte. Boyutu 26 MB'a yakın. Eğer bilgisayarınızda sizden habersiz bir şeylerin döndüğünden şüpheleniyorsanız, çalıştırabileceğiniz yazılımlardan biri de bu. Ayrıca sık sık taramalar yaparak temiz bir sistem kullandığından emin olabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Avast! Home Edition 4.8.1195

Ücretsiz antivirüs arayanların denemesi gereken yazılımlardan biri Avast. Sürekli güncellenen yapısıyla virüslere geçit vermemeyi amaçlayan Avast, son sürümünde birçok hatayı düzeltmiş olarak karşımıza çıkıyor. Türkçe olduğunu belirtelim.

İndirmek için tıklayın

Notepad++ 4.9.2

Sıklıkla güncellenen bu yazılım, klasik Not Defteri'nin yerini alabilecek nitelikte. Kodlarla uğraşanların mutlaka işine yarayacaktır, zira Notepad++'in tanıyamadığı programlama dili yok gibi.

İndirmek için tıklayın

Maxthon 2.1.0.1870

IE tabanlı tarayıcıların önde gelenlerinden Maxthon, ilk bakışta karmaşık gibi gelen ama kullandıkça kendine hayran bırakan özelliklere sahip. Internet Explorer'ın hükümdarlığından bıkanlara tavsiye edebiliriz.

İndirmek için tıklayın

Avant Browser 11.6 Yapı 13

Bir diğer IE tabanlı tarayıcı da Avant. Bu yazılım Maxthon'a göre biraz daha sade bir arayüze sahip gibi. Kullanmayı planlayanlar en iyisi ikisini de deneyip kendileri karar vermeli.

İndirmek için tıklayın

uTorrent 1.8 Beta 10093

Bir süredir 1.8 sürümü üzerinde çalışılan uTorrent, beta sürümler çıkarmaya devam ediyor. Küçücük boyutuyla boyundan büyük işler yapan bu Torrent indirme yazılımını sevmemek için bir neden bulamadık.

İndirmek için tıklayın

Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net
 

muratcanberber

Profesör
Teşekkürler Derlemen için.

Utorrent yeni sürümünü ben beğendim. Yine küçük basit sade ve kullanışlı bir program yapmışlar.
 

buraqq

Profesör
tşk.. güzel prolar... ama haftaya bi daha güncellemen gerkecek :) notepa++ ın yeni sürümleri yakında :)
 

Son mesajlar

Üst