Güncel bir şekilde tekrar piyasaya çıkmasını istediğiniz oyunlar.

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Başlıkta da belirttiğim gibi daha önce oynadığınız sevdiğiniz ama günümüz oyun piyasasının gerisinde kalan, gerek grafik gerek hikaye olarak geliştirilse efsane olacağını düşündüğünüz oyunlar hangileri :D

Şahsen benim güncellenmesini istediğim oyunlar;
  • Hard Truck Apocalypse
images

• Track Mania
images

Aslında Track Mania son oyunuyla cidden yıllar sonra güzel bi işe imza attı benim için yalnız oyun biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum :D

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Nfs Most Wanted'nın devamını oluşturan bir most wanted serisini gelmesini çok isterdim açıkçası ve şu Dead Effect 3 falan çıksa çok güzel olur

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Hard Truck Apocalypse kesinlikle çıkmalı artık ya! Ben bu oyuna bayılıyorum. :)
Al benden de o kadar :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Nfs Most Wanted'nın devamını oluşturan bir most wanted serisini gelmesini çok isterdim açıkçası ve şu Dead Effect 3 falan çıksa çok güzel olur
Most Wanted konusunda cidden bişeyler yapılmalı yeni çıkan yarış oyunlarında falan Most Wanted'ın tadını alamıyo insan mekaniklerden midir nedir
:D

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
A

Al benden de o kadar :D

Most Wanted konusunda cidden bişeyler yapılmalı yeni çıkan yarış oyunlarında falan Most Wanted'ın tadını alamıyo insan mekaniklerden midir nedir
:D

Üsttelik Most Wanted 2 nin 1. serisi ile hiçbir alakası yok ya insan bir devamını getirir oyun efsane olmuş kaç yıldan beri taktir edilerek oynandı ama EA dan ne beklersin ki yani :/
Ha birde çok beklenen Half life 3 vardı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Age of Empires II yenilenmiş versiyonunu çook uzun zamandır istiyordum kısmetse yeni yılda Microsoft bizleri kırmayıp Definitive Edition'ı duyuracak çıkar çıkmaz almak istiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Crysis serisi
Grafik olarak güncellenmesine gerek yok zaten 4K'da herhangi bir oyunla baş edebilir hatta büyük ihtimal tokatlar. :D
Ah bir Crysis 4 çıksa.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Birçok NES oyunları çıkmalıdır. Mesela, Kunio-kun no Nekketsu Soccer League bizdeki adıyla Goal 3.

erngame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Knight Online hayat Offline .

İyi Forumlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Silkroad Online 80 Cap 90 da olabilir.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
minecraft dermişim neyse bence Gta vice city yle san andreas baştan yapılmalı

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
minecraft dermişim neyse bence Gta vice city yle san andreas baştan yapılmalı
RTX destekli Minecraft herkes tarafından kullanılabilir olduğu zaman yenilenme gibi bir derdi kalmayacak bence. Ki bırak RTX desteğini bir çok shaderspack var. RTX olayının başka ellerde şekillenmiş hali diyebiliriz.

Minecraft'ın yenilik konusunda sadece normal güncellemelere devam etmesi yeterli.

GTA Vice City içinde aynı durum söz konusu :D
Bir çok güncellenmiş grafik paketleri var fakat oyun en başından ele alınıp farklı mekanik ve hikaye de kısmi güncellemeler yapılsa hoş olur.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Güncel hali ile cod 2 isterdim hala oynuyorum.
Hiç merak etme abi. CoD serisi yeni oyunlardan ziyade remake yapımlara odaklanmış gibi görünüyor.
Her an CoD2 Remastered haberi çıkabilir :D

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
GTA San Andreas, Vice City ve COD serisi.

Reaksiyon puanı
6,381
NFS most wanted keşke daha düzgün fizikler ve grafik ile gelse keşke. 2013 de bir kere daha yapmışlardı ama o hiç güzel olmamıştı.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Başlıkta da belirttiğim gibi daha önce oynadığınız sevdiğiniz ama günümüz oyun piyasasının gerisinde kalan, gerek grafik gerek hikaye olarak geliştirilse efsane olacağını düşündüğünüz oyunlar hangileri :D

Şahsen benim güncellenmesini istediğim oyunlar;
  • Hard Truck Apocalypse
images

• Track Mania
images

Aslında Track Mania son oyunuyla cidden yıllar sonra güzel bi işe imza attı benim için yalnız oyun biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum :D
Hard truck çocukluğumun oyunlardandır...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya benim çocukken deli gibi oynadığım total overdose diye bir oyun vardı onun 2. Oyunun cikmasini çok istiyorum ya

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ve unutmuşum ets2

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Benim cevabım biraz farklı olacak. Ben R6 Siege'in şimdiki halinden tekrar 2016'daki versiyonuna dönmesini çok isterdim. O zamanki grafikleri ve oyunun atmosferi bambaşkaydı. 2020 model R6'da tamamen e-spor etrafında dizayn edilen bir oyuna dönüştü. Bu rekabetçiliği arttırdı ama benim gibi sakin ve grafiklerin tadını çıkararak oynamayı seven oyuncuları üzdü.