Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
5b59913beb10bb34e021cf8a.jpg

DHA

Ali YAZAN/ORDU, (DHA)- ORDU Belediyesi tarafından düzenlenen konser programına katılan pop müzik şarkıcısı Gülşen, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın çiçek vermek için sahneye çıkacağı sırada sunucunun kendisini "Çorabını çeker misin" diyerek uyarmasına tepki gösterdi. Başkan Yılmaz'dan çiçeğini alan Gülşen, "Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez" dedi.
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından dün gece 'Süleyman Felek Caddesi Yayalaştırma ve Dış Cephe Projesi' ile Köprübaşı Meydanı'nın açılışı nedeniyle kutlama konseri düzenlendi. Şarkıcı Gülşen'in katıldığı konser Ayışığı Meydanı'nda gerçekleştirildi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Gülşen'e çiçek vermek için sahneye çıkmadan hemen önce sunucu olan Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde görevli Seyfettin Kızıl, iddiaya göre Gülşen'i 'Çorabını çeker misin' diye uyardı. Ardından Başkan Yılmaz sahneye çıkıp Gülşen'e çiçek verdi. Başkan Yılmaz'a çiçek için teşekkür eden Gülşen sunucunun söylediği sözlere de tepki gösterdi. Bu sırada konuşan Gülşen, "Başkanım bu harika organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel insanı güzel Ordu'da bir arada bulundurmayı bize yaşattığınız için bunun heyecanını, çok çok teşekkürler bütün belediye çalışanlarına da. İnşallah bir sonraki Eylül ayında böyle bir şuursuz sunucu seçmezsiniz. Çünkü ne sanata ne sanatçıya ne size, ne de sizin altınızda hizmet veren hiç kimseye yakışmayacak sözlerle 'Çorabını çeker misin' diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez" dedi.
Konsere katılanlar Gülşen'in bu sözlerine alkışlarla destek verdi.

Kaynak Hürriyet

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Lady Gaga metal dinliyor mu? ilginç.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Haklısınız katılıyorum sanat çok göreceli bir kavram ama bu gibi ŞARKICIların kendini sanatçı görmesi benide mutsuz ediyor.
sanat kavramı sende farklı olabilir saygı duyuyorum fakat bu kadın sadece şarkıcı değil söz ve beste yazarıda aynı zamanda.şarkıcı şarkı söyleyene denir.
beğenirsin beğenmezsin mesela ben michelangelo yu beğenmiyorm diye o sanatçı değil desem saçma olur,adam birşeyler üretmiş.

Reaksiyon puanı
626
sanat kavramı sende farklı olabilir saygı duyuyorum fakat bu kadın sadece şarkıcı değil söz ve beste yazarıda aynı zamanda.şarkıcı şarkı söyleyene denir.
beğenirsin beğenmezsin mesela ben michelangelo yu beğenmiyorm diye o sanatçı değil desem saçma olur,adam birşeyler üretmiş.
Görüş ayrılığı hocam, şimdi şöyle ben yatcaz kalkcaz hop ordayız sözünü yazmanın sanat olduğuna inanmıyorum. Kişisel görüştür bu ben siz sanatçı görüyorsunuz diye size kızamam, siz ben eleştiriyorum diye bana kızamazsınız :)

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Görüş ayrılığı hocam, şimdi şöyle ben yatcaz kalkcaz hop ordayız sözünü yazmanın sanat olduğuna inanmıyorum. Kişisel görüştür bu ben siz sanatçı görüyorsunuz diye size kızamam, siz ben eleştiriyorum diye bana kızamazsınız :)
popüler kültür hocam
bu video geldi aklıma :)

Son mesajlar