Gülemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
İlkokulda bir arkadaşım vardı,hep onla takılırdım ama çocuğun bir sorunu vardı.Hiçbir şeye gülmezdi.Bende onla çok takılınca gülmemeye başladım.Başlarda pek umursamazdım ve havalı gelirdi,ama yıllar geçince işler değişmeye başladı.Artık ne zaman arkadaşlarım birşeye gülse ben espriyi anlamama rağmen mal gibi kalıyorum ve kendimi garip hissediyorum.
Bunun bir çözümü olabilir mi?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Arkadaşının yüz ifadesi hiç değişmiyorsa veya hareket ettiremiyorsa yüz felci olabilir. Bu durumda yaptığın/yaptığınız esprilere gülmemesi doğaldır.

Son düzenleyen moderatör:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bende her şeye gülmüyorum. Komik olmayan bir şeye gülmeye gerek yok bence. Bazende ciddi olmak lazım.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
İlkokulda bir arkadaşım vardı,hep onla takılırdım ama çocuğun bir sorunu vardı.Hiçbir şeye gülmezdi.Bende onla çok takılınca gülmemeye başladım.Başlarda pek umursamazdım ve havalı gelirdi,ama yıllar geçince işler değişmeye başladı.Artık ne zaman arkadaşlarım birşeye gülse ben espriyi anlamama rağmen mal gibi kalıyorum ve kendimi garip hissediyorum.
Bunun bir çözümü olabilir mi?
biraz komik montaj filan izleyin
gülmeye alıştırın kendinizi

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Komik değildir.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Kemal Sunal izle , önerilerim sakar şakir (en sevdiğim) hababam sınıfı tosun paşa süt kardeşler vs. bilinen ve komik olanlar izle. gülersin :/ :D

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Herşeye gülemiyorum demiyorum.İnsanların çoğunluğunun güldüğü şeylere gülemiyorum.Ayda en fazla 6-7 kere gülüyorumdur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşının yüz ifadesi hiç değişmiyorsa veya hareket ettiremiyorsa yüz felci olabilir. Bu durumda yaptığın/yaptığınız esprilere gülmemesi doğaldır.
Yüz felci yoktu.O okulda okuduğum 2 sene boyunca sadece 3 kere güldüğünü görmüştüm.Ve ikisi öğretmenin açtığı komik animasyonlarda bir farenin göbek atmasıydı.