• GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Güldür Güldür Show Şevket Hoca’ya Sürpriz!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
1377651_5b9130a10c08f3cf86d8d5d44967381c_640x640.jpg


Show TV’de yayınlanmaya başlayan ve her Cuma akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelen Güldür Güldür Show yine bu akşam büyük bir sürpriz ile ekranlara geldi. Özellikle eşofmanlı hoca olarak bilinen Şevket Hoca skeci, bu hafta boyunca konuşulacak gibi duruyor.

Güldür Güldür Show’da Büyük Sürpriz!

Yayınlanan yeni bölümde Şevket Hoca’nın katıldığı programda sunucu koltuğunda Nezaket oturmazken, Mesut’u gören hoca oldukça şaşırır ve o çok sevilen tipik tepkilerini gösterir.

Birbirinden Eğlenceli Skeçler Yayınlandı

Farklı skeçleri ile her hafta izleyenleri gülümseten Güldür Güldür Show’da Şevket Hoca’nın yanı sıra yine pek çok farklı sevilen karakter bu akşam ekranlara geldi.

Bu akşam yayınlanan ve en çok sevilen skeçlerden bazıları ise şöyle oldu: “Doğum gününde oğlu ve kızını evden gönderen İbrahim, ihtiyar arkadaşları Fikri, Mustafa ve Mustafa’nın babası Bahadır ile ne gibi bir eğlence planlıyor?”, “Birbirlerine karşı büyük aşk besleyen Sindirella Yeter ile Prens İsmail mutluluklarını koruyabilecekler mi?”

Yeni bölümü ile bir sonraki hafta yine Cuma akşamında yayınlanacak olan Güldür Güldür Show’un tekrarını Show TV resmi internet sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.
 
Üst