Güç ve uyku ayarlarında performans ayarlama çizgisi yok

Bu konuyu okuyanlar

Süleyman ÇAĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, bir sorum olacak. Fotoğrafta gösterdiğim yerde enerji ve performansı ayarlayan bir yatay çizgi bende yok. Araştırdığımda Windows 1903 sürümü üstünde olduğu söyleniyor ama ben bulamadım. Bir CMD komutu gibi ya da başka bir çözüm yolu varsa bana söyleyebilir mi? ( Bu arada fotoğraf bana ait değil aradığım şey oradaki performans ve enerjiyi ayarlayan yatay çizgi oda bende yok. )

İşletim bilgileri:
İşlemci: Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU T6600.
Sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Edisyon: Windows 10 Pro.
Sürüm: 20h2.

Ekli dosyalar

• güç ayarı.jpg
    güç ayarı.jpg
    56.8 KB · Görüntüleme: 70

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Merhaba, bir sorum olacak. Fotoğrafta gösterdiğim yerde enerji ve performansı ayarlayan bir yatay çizgi bende yok. Araştırdığımda Windows 1903 sürümü üstünde olduğu söyleniyor ama ben bulamadım. Bir CMD komutu gibi ya da başka bir çözüm yolu varsa bana söyleyebilir mi? ( Bu arada fotoğraf bana ait değil aradığım şey oradaki performans ve enerjiyi ayarlayan yatay çizgi oda bende yok. )

İşletim bilgileri:
İşlemci: Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU T6600.
Sistem türü: 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Edisyon: Windows 10 Pro.
Sürüm: 20h2.
denetim masasında güç seçeneklerinde ayarlayabiliyorsun performans ya da enerji modunu.

Süleyman ÇAĞAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
denetim masasında güç seçeneklerinde ayarlayabiliyorsun performans ya da enerji modunu.
Onu biliyorum bende zaten nihai performans etkin. Benim aradığım fotoğrafta olan yatay çizgi heryerde görüyorum bilgisayar hızlandırma videoları izlerken ama bende yok bu ayar.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Onu biliyorum bende zaten nihai performans etkin. Benim aradığım fotoğrafta olan yatay çizgi heryerde görüyorum bilgisayar hızlandırma videoları izlerken ama bende yok bu ayar.
o ayar bende de yok büyük ihtimalle zaten denetim masasındakiyle aynı olduğu için onun yerine denetim masasına gönderen bir yer yapmışlar. Yani sen ordan ayarlasanda denetim masasındaki ayarın değişir etki etmez yani.