Guardiola'dan Ronaldo açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Barcelona teknik direktörü Pep Guardiola maç sırasında Ronaldo ile yaşadığı olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

576263_detay.jpg

Takımın başında çıktığı 5'inci, El Clasico'da 5'inci galibiyetini alan Barcelona Teknik Direktörü Pep Guardiola takımına övgüler yağdırdı ve çok üst düzey bir futbol oynayarak önemli bir zafer elde ettiklerini söyledi.

Guardiola, ''Bugün Barça çok iyiydi, ancak sadece 2 puan öndeyiz ve Real Madrid her zaman etkileyici bir takım olmuştur. İyi futbol oynamak için sahaya çıkıyoruz ve tüm maçları kazanmak istiyoruz. Messi sahanın en iyisiydi'' diye konuştu.
VİDEO'YU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Pep Guardiola, ilk yarıda taç atışı çizgi kenarına gelen Real Madridli Ronaldo'nun kendisini itmesi için de ''Maçta böyle şeyler olur'' dedi. Maçın 33'üncü dakikasında Guardiola'nın, elindeki topu taç atışı için almaya gelen Ronaldo'ya vermemesi ve kenara atması üzerine Ronaldo, Guardiola'yı itmiş ve iki takım oyuncuları arasında tartışma çıkmıştı. Bu pozisyonda Barcelona kalecisi Valdes ve Ronaldo sarı kart görmüştü.
"BUGÜN AÇIK ARA ÜSTÜNDÜK"
Barcelona'nın gollerinden 2'sinde imzası bulunan David Villa ise ''Bugün Barça açık ara üstündü. Takım olarak kendi tarzımızda oynamak bize keyif veriyor. Real Madrid, bizim en kuvvetli yönümüz olan orta sahayı nasıl ele geçireceğini bilemedi. İki puan farkla lideriz. Ancak daha Kasım ayındayız. Kazanmayı sürdürmemiz gerekli'' dedi.

Bu sonuçla Barcelona, La Liga'da 13'üncü hafta sonunda 34 puanla liderliğe yükseldi. Real Madrid ise 32 puanla 2'nci sıraya düştü. Ligde 3'üncü sırada 27 puanlı Vilarreal yer alıyor.

Kaynak

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Barçanın tdsi Yılmaz Vural veya benzeri tipte biri olsa idi ve Ronaldo bu hareketi ona yapsaydı nolurmu merak etmiyor değilim:D
Daha doğrusu Ronaldo yapabilirmiydi böyle bi hareket:D

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Terbiyesizlik yaptı.

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Ne olursa olsun teknik direktöre terbiyesizlik yapmıştır.
Şahsen o hocanın oyuncusu olsaydım dalardım oracıkta Ronaldo'ya ..

Barça iyi dalga geçti ama topa çok hakimdiler,tabi adamların zoruna gidince agresif oldular .

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
teknik direktorüm diyen adam ortada bi durum yokken durduk yere maci germez. o dakkadan sonra mac çığırından cikti.

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Yılmaz Vural orda olsa idi maç tatil olurdu :D

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Böyle dünyaca ünlü Profesyonel oyunculara yakışmıcak bi hareket.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
2sininde hareketi yanlış ama Ronaldo'nunki daha yanlış.

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
ben ronaldo nun yerinde olsaydım guardiola'ya kafa atardım
ronaldo yine az yapmışşşşş