GTX950M fps sorunuuu !!!

Bu konuyu okuyanlar

alperkkartall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus x550jx Bilgisayar kullanıcısıyım GTX950M ekran kartı 12 gb ram i7 işlemci .. var. Pc'nin güncelleştirmeleri tam driverlar güncel. Ekran kartı güncel directx12 yide güncelledim denetim masasından performans moduna falanda alıyorum fakat oyunlarda çok düşük fps alıyorum. orjinal win10yüklü gelmişti pc tekrardan formatlama yaptım gecenlerde serial keyi biostan otomatik aldı yıne orjınal windowsumda.

far cry primal falan yükledim fps denetlemesi olayıda var onda higt modunda iken 35 fpslerde geziyor bakıyorum gtx950m kullanıyo ama anlayamadım resient evil 7 ye geciyorum ayarları full yapıyorum ondada aynı sorun ustelık grafıklerde berbat gozukuyor ben bu işi anlamadım oyunlardaki şu fps olayında bilgisi olan yardım edebilirse çok sevirim şimiden teşekkürler

Full_HD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Xbox DVR programı oyunları sınırlıyor olabilir veya Nvidia Denetim Masası'ndan oyunun Nvidia kartı kullanıp kullanmadığını kontrol edin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
korsan oyunsa sorunun çözümü ounun orijinalini alman tabi windows'unu temizlemen gerek virüs ve bilumum artıkla dolucak...

Batuhan Türkeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Kardeşim ekran kartını aç ve oyunu optimize et öyle dene bide eğer korsansa optimize ayarları yoktur ve oyunda gerçekten ciddi anlamda fps düşüşleri yaşarsın herşeyin orjinalini kullanmaya çalış

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
sistem güncellemelerini ve termal macunları kontrol et

Batuhan Türkeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
sistem güncellemelerini ve termal macunları kontrol et
termal macun orjinalinin kalmasını tavsiye ederim bende 3 4 gün önce değiştirdim ve şuan bile format atmama rağmen pcde kapanma olayı oluyor termal macunu ellememeni tavsiye ederim en azından benim düşüncem budur siz daha iyisini bilirsiniz tabiki
--- Gönderi Güncellendi ---
ve birçok forumdada aynı sorunla karşılaşıyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
ve son olarak dediğim gibi korsansa yapıyodur bunun üzerine pacth gibi dlc gibi bir güncelleme ile ekran kartına uygunluğu yapıp optimize ayarlarını yapabilirsin büyük ihtimalle dediğim gibi optimize ayarları yapılmadığı için yapıyordur ve harici fan al bitane pc için eğer laptop kullanıyorsan fanı falan temizle.