GTX 980 Msi vs Asus

GTX 980 Hangi Marka ?

• Msi

Kullanılan: 2 40.0%
  • Asus

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Exynos Gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, öncelikle iyi forumlar.

Ekran kartı alacağım fakat 2 kaliteli marka arasında kaldım ve lütfen başka marka önerisi yapmayın.
Msi GTX 980'de arka plaka yok. Fakat Asus'da var sizce arka plaka ne kadar önemli hangisi tercih etmem lazım.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Arka plaka o kadar önemli değil. MSI ve Asus'un soğutmaları Nvidia ekran kartlarında hemen hemen eşit. Hangisi ucuz ise onu tercih edin.

Exynos Gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msi tercih edeceğim bir ay kadar bekleyeceğim GTX 980 Ti düşerse Msi alabilirim.

Exynos Gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15 inde GTX 980 Ti alacağım. Zaten 1080P'de oyunları oynayacağım yani 5-10 FPS için kartın ömrünü yedirtmem. Ayrıca en şık tasarımlı kart bence Msi GTX 980 Ti hemde servis hizmeti bakımından Türkiye'de en hızlı ve en iyi.

Rahim BAKİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet turkiyede en iyilerden biri. Fakat evga direk kendi kabul ediyor urunu ve apple gibi servis hizmeti veriyor. Karar senin. Evga msi dan daha kaliteli bir kart bence.

Hata oldu ise telefondan gonderdim.

Exynos Gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet daha kaliteli fakat Yurt Dışında, Evga CW sorununu iade etmiyor ben Msi'da GTX 970 kartımı CW yüzünden iade ettim 10 gün içinde iade yaptılar. Türkiye'de hem servis hemde kalite hemde tasarım bakımından Msi.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Evet daha kaliteli fakat Yurt Dışında, Evga CW sorununu iade etmiyor ben Msi'da GTX 970 kartımı CW yüzünden iade ettim 10 gün içinde iade yaptılar. Türkiye'de hem servis hemde kalite hemde tasarım bakımından Msi.
Nvidia ekran kartlarında tercihim her zaman EVGA sonra MSI'dır. Servis konusunda iki firma da sorun çıkartmaz. Bence de EVGA alın ama görüntüye önem veriyorsanız MSI'da sizi üzmez.

Son mesajlar