GTX 1660 SUPER Gaming X den gelen ses ne sesidir?

Cool AKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Daha yeni topladığım bilgisayarımdan gelen bir ses var daha çok kısık bir ıslık sesi gibi ilk başlarda işlemci tarafından geldiğini zannediyordum ama bu gün MSI Afterburner uygulamasında O.C Scanner özeliğini kullandığımda geldi ve bu sesin Ekran Kartından geldiğini düşünüyorum.
Ses Videosu: Lütfen bu konuda bilgili kişiler sesin ne sesi olduğunu ve nasıl çözebileceğimi söylesin.
Bu sorumu okuduğunuz için şimdiden teşekkürler.
Ekran Kartı: Msı Gtx 1660S Gaming X

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,044
Daha yeni topladığım bilgisayarımdan gelen bir ses var daha çok kısık bir ıslık sesi gibi ilk başlarda işlemci tarafından geldiğini zannediyordum ama bu gün MSI Afterburner uygulamasında O.C Scanner özeliğini kullandığımda geldi ve bu sesin Ekran Kartından geldiğini düşünüyorum.
Ses Videosu: Lütfen bu konuda bilgili kişiler sesin ne sesi olduğunu ve nasıl çözebileceğimi söylesin.
Bu sorumu okuduğunuz için şimdiden teşekkürler.
Ekran Kartı: Msı Gtx 1660S Gaming X
Coil While olabilir.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Benim kanaatimce faninda bir sorun var hava ile temizle tekrar dene düzelebilir ??

Cool AKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benim kanaatimce faninda bir sorun var hava ile temizle tekrar dene düzelebilir ??
Tamam dediginiz yöntemi deneyeceğim ama yük altında oluşan bir sorun canlardan gelmiyor sanki kesik kesik oluşan bir ses

Cool AKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
KONUYU DİRİLTİN Bu arada ses fanlardan gelmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses fanlardan gelmıyor fanları kapatıp test ettim.