Gtx 1070 Ekran Kartı Problemi Çözemi̇yorum.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EROSx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ŞİMDİ ARKADAŞLAR EKRAN KARTIM GTX 1070 VE MONİTÖRÜM RAMPAGE 165 hz 27inç. Ben donanımdan veya Yazılımdan anlayan birisi değilim ama ben toplam 15bin tlye bir bilgisayar topladım bundan 3 ay önce falan ekranım da bi sıkıntı yaşadım. Sıkıntı şu ki Ultra HD kalite bir görüntüm vardı gerçekten monitör olsun ekran kartı olsun çok güzeldi fakat bişey yaptım naptım bilmiyorum o HD görüntü gitti yani eski canlılığı eski kalitesi yok.

Şimdi yaptığımı düşündüğüm hataları söylüyrum ; Ekranın ve Kasanın takılı olduğu pirize kış olduğu için bir de ısıtıcıyı taktım ve ısıtıcı her kendini beklemeye alıp tekrar açtığın da monitör de ufak bir çizgi olup kayboluyordu sanırım ondan dolayı oldu.

Şimdi düzeltmek için yaptığım şeyleri söylüyorum ; Monitörü Garantiye yolladım herhangi bir sorun olmadığını söyledi 1 hafta sonra geri geldi, 2 adet bilgisayarcıya götürdüm driverları sildi baştan yükledi herşeyi güncelleti NVDIA gibi bi kaç program yüklediler ama hala düzelen birşey yok. Dışardan görenler çok güzel olm sorun ne ki diyorlar ama ben farkındayım eski kaletesiyle şimdikinin arasında ki dağlar kadar fark olduğunun. En kötü oynadığım oyundaki grafiklerde bile fark ediyor oyun ayarlarım hep aynıydı hiç değiştirmedim oyun ayarlarıyla da alakalı bir durum değil.

Lütfen bana gerçekten yardımcı olabilecek bir kardeşe yani küçük bir hediyeyle de teşekkür edeceğim söz veriyorum.

LÜTFEN ANLAYAN BİRİSİ YARDIM ETSİN.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Neden prizi bilip bilmeden ısıttın? Prizde ve prizin girişinde sorun olabilir.
İkinci olarak ekran kartını fazla ısıtmış olabilirsin.
Üçüncü olarak @Berk abimi çağırıyorum.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397

Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...