Gtaturk.com(Grand Theft Auto sevenler için süper bir site)

Bu konuyu okuyanlar

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
www.gtaturk.com Grand theft auto sevenlerin çok işine yarayıcak bir forum.Şiddetle tavsiye ederim.Foruma bende üyeyim ordaki nickim "tWo_BuLlEt" ve tanınan bir üyeyim.
Üye olmak için tıkla

LorD_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[move]bende orda cj_35 bende tanınan bir üyeyim[/move]

frkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beni hatırladınızmı ben gtaturkten furkan varol da gtaturk açılmıyor needen acaba

BEST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba GTATURK dostlarım!....Ben Gtaturk'ten BEST Abiniz!.
Öncelikle ŞİMDİ,yeni ve henüz Üye olduğum için hemen GTATURK adını anmış olduğumdan dolayı,bu sitenin Admini ve Moderatorlerinden Özür diliyorum.Hani belki reklâm yapmış gibi oldum veya içinizden birkaçı Gtaturk'ü sevmeyebilir. Ama bizler orada doğduk,orada büyüdük,yeşerdik ve GTATURK'teki Mükemmel paylaşımcılar ve Paylaşımlar sayesinde GTA ile ilgili bilgileri Öğretir hale geldik.
Bunlar hep GTATURK sayesinde oldu.Bunu hiçbir GTATURK üyesi yadsıyamaz.
İnanın dostlarım,yukarda adı geçen GTATURK'e gönül vermiş Mükemmel aradaşlarımızın herbiri Pırlanta değerinde.Neyi, nerede ,ne zaman yapacağını bilen eski dostlar hepsi.
Furkan,CJ_35,tWo_BuLlEt ve binlerce GTATURK bağımlısı olan dostlarımız!..Sizlere hoşbulduk diyorum.
Bu sitenin Admini,Moderatörleri ve site sakinleri!..Bakınız;
Sitenin başındaki "-Biliyorsan PAYLAŞ,Bilmiyorsan SUS!" sloganını,yukarda adı geçen veya geçmeyen binlerce GTATURK çalışanları ve Emekçileri çok iyi bilir ve Öğretir de!...

Sizler çok sanşlı olduğunuzu söyleyebilirim.GTATURK'te Editor'düm.Zaten 1 editör vardı.
GTATUR'tekiler Güzel Türkçe yazıp,dertlerini iyi anlatabilirler.İyi Paylaşımcılardır.Hemen mağdurların arkasında olurlar.Çok da sevecen,mükemmel dostlardır.
Bilmiyorum;bizler GTATURK'te her üyeye dostluğu,kardeşliği,paylaşımcılığı,Atatürk'ümüzün ilkelerini ve Güzel Türkçe yazmayı öğrettik..."-Kapan kaptı.Alamayan da açıkta kaldı!" desek yeridir.

Neyse daha buralardayız dostlar.Çok konuşacaklarımız,çoook paylaşacak bilgilerimiz var.Allah izin verir de Online sürelerimiz bol olursa ,yukarıda söylediklerimiz doğrulanacaktır.
Buradaki Site Adminimize,Moderatorlerimize,GTATURK 'teki tüm dostlarıma ve bu siteyi site yapan tüm Üyelerimize MERHABA diyorum.

Yeni bir çehre,yeni bir üye,yeni ve ADİL bir paylaşımcı ve YEPYENİ bir DOST geldi aranıza!...
Kısacası "Dostunuz BEST Abiniz" geldi arkadaşlarım!.
Her türlü Sosyal dertlerinizi de dinlerim.Çözümler buluruz hep birlikte.Hep Paylaşım-Paylaşım-Paylaşım...Dertlerimizi de paylaşalım ki,dertler AZALSIN.

Hani ne demişler; "-Dertler Paylaştıkça AZALIR,Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.!"
Ben ve Gtatuk dostlarımız,bu siteye de elimizden geldiğince Paylaşımlarımıza ağırlık vereceğimizi beyan ederim.

Hepinizi yürekten selâmlar,en içten Saygılarımı sunarım dostlarım.

MiCrOp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
frkn dedi ki:
beni hatırladınızmı ben gtaturkten furkan varol da gtaturk açılmıyor needen acaba
GtaTurk hostuyla problem yaşıyormuş. En kısa zamanda tekrar açılmasını bizim GtaTurk ailesinin tekrar toparlanmasını istiyorum.

Bu arada ben "sezo-cj" bilenler bilir bilmeyenler bilmez önemi yok. Fazla online olurum GtaTurk de. Ama mesaj yazmam pek fazla. Best abi bu arada yine Romanı yazmışsın. Destan mübarek :D Herkese merhabalar.

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
atatürk.com diye girdim benim gözüm bozulmuş ya :(

BEST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MiCrOp dedi ki:
frkn dedi ki:
GtaTurk hostuyla problem yaşıyormuş. En kısa zamanda tekrar açılmasını bizim GtaTurk ailesinin tekrar toparlanmasını istiyorum.

Bu arada ben "sezo-cj" bilenler bilir bilmeyenler bilmez önemi yok. Fazla online olurum GtaTurk de. Ama mesaj yazmam pek fazla. Best abi bu arada yine Romanı yazmışsın. Destan mübarek :D Herkese merhabalar.

Merhaba sezo.Nasılsın?..Gtaturk ailesi olarak burada toplanıyoruz galiba!...
Destan mı?.Naparsın dostum,Editör'lük ruhumuza işlemiş :D ..

Bu arada Saltuk ile konuştuğumda;bir süre daha beklememiz gerekiyormuş.1 aydan fazla oldu ama sabredip beklemekten başka çaremiz yok.Siz yine de sık-sık GTATURK.com'u ve İntrogamer.com 'u tıklayınız!...Sevgi ve Saygılarımla.

Mematic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlarım...

Şükür kavuşturana...

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Gtaturk üyeleri siteyi işgal ediyor. :D

frkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bana lütfen yardım edin gtaturk ten furkan varol ben eski üyelgimi nasıl alırım

frkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bana lütfen yardım edin gtaturk ten furkan varol ben eski üyelgimi nasıl alırım birde yniden üye oluyorum ama mesaj gelmiyor