gta V yeni update fps drop sorunu

Bu konuyu okuyanlar

MadRascals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evet abilerim kardeşlerim bir önceki sürümü 1.50 de sıkıntısız oynuyordum fakat yeni güncelleme 1.51 gelince 10 dakika sonra sanki 2 gb ram ile oynuyormuşum gibi araba sürerken donmalar yaşıyorum aynı sorunu yaşayan ve çözebilen varsa bir yardımcı olabilirmi dediğim gibi 1.50 sürümünde sıkıntısız saatlerce oynuyordum

Trieetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Oyun HDD mi kurulu SSD mi hocam ?
Sıcaklık değerleri ne durumda ?

MadRascals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
usta sıcaklık değerleri normal oyun HDD kurulu malesef SSD yok fakat belirttiğim gibi önceki sürümde sıkıntı olmuyordu drop söz konusu değildi hatta rockstar games e ticket attım bana dedikleri şey bu sorun bir kaç kişide var çözmeye çalışıyoruz oldu ama hala ses seda yok belki bu sorunu yaşayan ve çözen vardır diye şansımı bir deneyeyim dedim

Trieetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Hocam öyle diyorlarsa muhakkak yeni güncelleme getirip düzeltecekler. HDD oynayan çoğu kişi böyle bir sorun yaşıyor sanırım. Size tavsiye HD Tune kurun sisteme ve error scan yapın. HDD sağlığı nasıl kontrol edin belki sorun HDD kaynaklıdır. Bende eskiden gtada böyle sorun yaşamıştım size tavsiyemi verdim. HD Tune ile bi errorscan yapın.

MadRascals

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler hocam akşam yatmadan bir tarama yapma vakti geldi artık uzun zamandır yapmıyordum

Trieetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Quick scan tikini kaldırıp yapın hocam detaylı bir tarama yapsın.

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
evet abilerim kardeşlerim bir önceki sürümü 1.50 de sıkıntısız oynuyordum fakat yeni güncelleme 1.51 gelince 10 dakika sonra sanki 2 gb ram ile oynuyormuşum gibi araba sürerken donmalar yaşıyorum aynı sorunu yaşayan ve çözebilen varsa bir yardımcı olabilirmi dediğim gibi 1.50 sürümünde sıkıntısız saatlerce oynuyordum
Aynı sorun bendede var bir çözümünü buldunmu eskiden en az 70 80 FPS alırken şimdi daha güçlü bir ekran kartı ile 30 40 FPS alıyorum