GTA V Ücretsiz İndir - Epic Games Gta 5 İndir

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Epic Games'in bildiğiniz gibi bugün itibariyle büyük bir hamlesi oldu.

gta-5-ücretsiz-indir.jpg

İlk dakikalardan itibaren dünya genelinde büyük yığılma olan oyunu;

https://www.epicgames.com/store/tr/download/grand-theft-auto-v/ linki üzerinden indirebilirsiniz.

Oyunu satın almayı başarırsanız üyeliğiniz üzerinden ömür boyu ücretsiz oynama şansınız olacak.

Linki girdikten sonra sağ alt tarafta bulunan YÜKLE linkine tıklayın ve EG üyeliğinize girin.
Sonraki sayfadan SİPARİŞ VER düğmesi ile Epic Games Launcher açılacak ve laucherdan kütüphane bölümüne erişerek GTA 5'i ücretsiz indirebilirsiniz.

Şu an site gereğinden fazla ziyaretçiyi kaldıramadığı için durmuş durumda.

Ara ara denemekte fayda var. 14 Mayıs itibari ile indirebilmek için 1 hafta süreniz var.

Oyunu indirebilen var mı?

Ve güncel haber: Oyunu indiren herkese 60 TL değerinde epic cupon verilior. 79.99 TL üzerindeki harcamalarda kullanabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

Ara ara denemekte fayda var. 14 Mayıs itibari ile indirebilmek için 1 hafta süreniz var.

Aradığım buydu. Ben de siteye giremiyorum. "403 Forbidden" hatası veriyor.
İyi bari. Daha 1 hafta varmış. Teşekkürler.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Anlık %6 oldu. Çok güzel oldu Epic Games bu hamlesi. Steam de ezilmemek için bir hamle yapacak ve bu iş uzayıp gidecek. (Umarım böyle olur.) Kazanan yine tüketici olacak. :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Mobilden "403 Forbidden" hatası veriyordu. Ama bilgisayardan sitesine girdim. Hata vermeden açıldı. Hesabıma yükledim.

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137

KUBAY1940

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Epic Games'in bildiğiniz gibi bugün itibariyle büyük bir hamlesi oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 98796

İlk dakikalardan itibaren dünya genelinde büyük yığılma olan oyunu;

https://www.epicgames.com/store/tr/download/grand-theft-auto-v/ linki üzerinden indirebilirsiniz.

Oyunu satın almayı başarırsanız üyeliğiniz üzerinden ömür boyu ücretsiz oynama şansınız olacak.

Linki girdikten sonra sağ alt tarafta bulunan YÜKLE linkine tıklayın ve EG üyeliğinize girin.
Sonraki sayfadan SİPARİŞ VER düğmesi ile Epic Games Launcher açılacak ve laucherdan kütüphane bölümüne erişerek GTA 5'i ücretsiz indirebilirsiniz.

Oyunu indirebilen var mı?

Ve güncel haber: Oyunu indiren herkese 60 TL değerinde epic cupon verilior. 79.99 TL üzerindeki harcamalarda kullanabiliyorsunuz.
Ben Yükledim gayette güzel hiçbir şekilde sorun yok.

Son mesajlar