GTA V repack Açılmıyor

QweeTR

Öğrenci
4 Eylül 2015
3
0
1
Selamın Aleykum Arkadaşlar GTAV ın 6 gb lık dosyasını ındırdım 17 18 saate kurdum fakat crack falanda yaptım launcher simgesine 2 kere tıkladığımda sağ üsteki yıldızlardan 3 tane doluyor sonra kapanıyor napmam lazım arkadaşlar yardımcı olun kafayı yicem sırf bu oyun için yeni pc aldım :(

TIEFIGHTER

Öğrenci
1 Temmuz 2017
16
2
3
25
Gençler Ben Size Söyliyim Gta'yı Konsol'dan Oynayın Böyle Salak Salak Hatalar Almayın Ben İnşAllah Ps4 Pro Almayı Düşünüyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Selamın Aleykum Arkadaşlar GTAV ın 6 gb lık dosyasını ındırdım 17 18 saate kurdum fakat crack falanda yaptım launcher simgesine 2 kere tıkladığımda sağ üsteki yıldızlardan 3 tane doluyor sonra kapanıyor napmam lazım arkadaşlar yardımcı olun kafayı yicem sırf bu oyun için yeni pc aldım :(
Kardeşim Galiba Afalamıssın Türkçe Yama Varsa Sil Bu Hata Genellikle O Yüzden Oluyor Bide Program Dosyaları(X86)'dan Gta5 Klasörünü Bul GTAVLAUNCHER'ı Masaüstüne Kopyala Yönetici Olarak Çalıştır Sonra Yak Sigaranı Rahatınla Oyna :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Bide Oyun Çakma'ysa Uğraşırsınız Boşver'in Crack Oyunları Kıyın Bi Paraya 179Tl şu anda Steam'da 89Tl Crack'sa Çok Hata Çıkartır.... Uğraşmayın Sallayın!!!