GTA V Güncelleme sonrası oyundan atma.

Bu konuyu okuyanlar

enesacaryt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba 3-4 ay önce gta 5 satın aldım, sorunsuz bir şekilde rockstar games launcherdan oyunu oynuyordum ve 1 saat önce bir 2gblık güncelleme geldi gücelledim oyunu açtım ardından hikayede moduna tıkladım biraz bekledikten sonra hiçbir hata vermeden oyundan attı lütfen yardım edein.

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Ben yaşamadım öyle bir şey henüz.
Bir daha deneyin atacakmı tekrardan.

enesacaryt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben yaşamadım öyle bir şey henüz.
Bir daha deneyin atacakmı tekrardan.
yaklaşık 6 7 kere denedim oyunun dosyalarını kontrol ettim launceri silip yükledim fakat yine hata vermeden atıyor hikayede mnodu yükleniyor ekranında (frankin'in resminde)

agiralan.17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
Bugün bende güncelleme yaptım ve şuan oyuna giremiyorum. Tam açılacakken kapanıp oyundan atıyor. Dosyaları doğruladım ama düzelmedi. Güncellemeyi geri alma imkanımız varmı? (Epic Games üzerinden orjinal almıştım)

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Gta 5'in Dosyalarına girin Gta 5'in Dosyasına Sağ Tık Yapın Uyumluluk vs Yazana Tıklayın Yazmıyorsa Özellikler Deyip Oradan Uyumluluk Şeysine Tıklayın Sonra da Windows Size Yol Gösterecektir Gta5 Açılacak Oyundan Attığı Yere Gidin Oyundan Attığında Hatayı Çözebilirsiniz Ben Tam Hatırlamıyorum Ama Hata Kodu Gösterirse Hata Kodunu Buraya Atın.

agiralan.17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarı satcam az kaldı. Şu olayı çözelim heey bilir kişiler bi bakın bakalım. Forumda da yeniyim. Nasıl etiketlicez bu adamları eeeyyy..

cortextm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün PC yi açtım ve güncelleme yüklendi. Şimdi aynen Enes arkadaşın dediği gibi benim de hikaye modu yüklenirken tam oyuna gireceği sırada herhangi bir hata iletisi almadan oyundan atıyor. Oyundan attığında da Rockstar Games Launcher kapanmış oluyor.

Bu arada ben de Epic'ten almıştım. Beleş aldık diye mi böyle yapıyorlar anlamadım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben çözdüm arkadaşlar. Türkçe dil modu yüklüydü. Onu Open IV üzerinden silip geri yükledim. Güncelleme sonrasında modların silinip tekrar yüklenmesi gerekiyor.

Son düzenleme:

agiralan.17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün PC yi açtım ve güncelleme yüklendi. Şimdi aynen Enes arkadaşın dediği gibi benim de hikaye modu yüklenirken tam oyuna gireceği sırada herhangi bir hata iletisi almadan oyundan atıyor. Oyundan attığında da Rockstar Games Launcher kapanmış oluyor.

Bu arada ben de Epic'ten almıştım. Beleş aldık diye mi böyle yapıyorlar anlamadım :)

Ben çözdüm arkadaşlar. Türkçe dil modu yüklüydü. Onu Open IV üzerinden silip geri yükledim. Güncelleme sonrasında modların silinip tekrar yüklenmesi gerekiyor.
Adamsın. Düzeldi.

Reaksiyon puanı
1,056
Bir konu daha dün gördüm aynısına benzer o kişidede drop oluyormuş güncellemeden sonra rockstar kaynaklı bence

Sucan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 3-4 ay önce gta 5 satın aldım, sorunsuz bir şekilde rockstar games launcherdan oyunu oynuyordum ve 1 saat önce bir 2gblık güncelleme geldi gücelledim oyunu açtım ardından hikayede moduna tıkladım biraz bekledikten sonra hiçbir hata vermeden oyundan attı lütfen yardım edein.
Oyun dosyalarinin icindeki mods dosyasini silmeniz gerekir (oyun ingilizceye geri donecektir) bu islem sonrasinda oyuna girebilirsiniz

Bu arada turkce yamayi mods klasorunu sildikten sonra tekrar yuklerseniz .eski haline donecektir. Yani yine turkce halini calisir sekilde kullanacaksiniz.tek sorun mods klasorunu tekrar yuklemek eger yuklemezseniz ingilizce yuklerseniz turkce kullanirsiniz

yaklaşık 6 7 kere denedim oyunun dosyalarını kontrol ettim launceri silip yükledim fakat yine hata vermeden atıyor hikayede mnodu yükleniyor ekranında (frankin'in resminde)
Oyunklasorunun icindeki mods klasorunu sil. Simdiktensonra turkce dil gidecektir fakat oyunacilacaktir , ama ben turkce oynamak istiyorum diyorsan ozaman turkce yamayi yani mods klasorunu tekrar yapmalisin . Onuda internetten turkce yama yazarak bulabilirsin

Son düzenleme:

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Tüm modları kaldır ve Türkçe yamanı güncelle

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Dosya doğrulama yapın.

arudaffc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sırf bu duruma çözüm yazmak için kayıt oldum ki sorun yaşayan arkadaşlar için çözüm olsun. GTA5 oyununa güncelleme geldiğinde, oyunda Türkçe yama / Redux Yama..vs. gibi yama var ise, uyum problemi yaşayıp atacaktır. Yamanızı kaldırın OpenIV ile tekrardan kurun sorun çözülecektir.

• Beğen
Reactions: 023