GTA V Epic Game Store Üzerinde Ücretsiz Olacak Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Merhabalar arkadaşlar,
7 yıl önce Rockstar Games taafından efsane GTA serisinin 5. oyuncu piyasaya sürüldü ve 7 yıllık süreçte çok büyük ilgi topladı. Oyuna şu ana dek bir çok kişi sahip oldu ve olmaya devam ediyor. Peki ortaya atılan iddialara göre GTA V ücretsiz sunulacak mı?

Epic Game Store ve Rockstar Games anlaşıp GTA V Epic Games Store üzerinden bir günlüğüne ücretsiz sunulacağı söylentileri dolaşıyor. Bu konu hakkında iki taraftandan henüz bir açıklama gelmedi. Epic Game Store daha öncede Just Cause 4 gibi ücreti büyük bir oyunu ücretsiz sunmuştu. GTA V bekleyip yarın göreceğiz.

Ekran Görüntüsü (285).png

Sizce oyunu burada görebilecek miyiz?

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
2 yaz önce PlayStation alınca 3 ay suyunu çıkarırcasına oynamıştım. Olsa yine oynarım. Güzel bir haber olur bence.

Reaksiyon puanı
769
Beyler bence olmaz netice itibariyle oyun en çok satan oyunlar arasında (belkide en çok satandır) bu nedenle biz enayimiyiz deyip Rockstar Games'e dava açabilecek kurum veya şahıslar çok fazla ayrıca ikinci sebep zaten Rockstar Games Launcher var adamlar onun için GTA San Andreas'ı ücretsiz yapıyorlar şimdi tutup Epic Games'te GTA 5'i ücretsiz yaparlarsa bu Rocksat için çok saçma bir hamle olur. Ayrıca ben oyunu arkadaşımdan çaldığım için benim kütüphanemde duruyor :)

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Umarım olur:)

Xbox'tan sonra biraz da pc'de oynarız?

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Bir kenara yazın Watch Dogs 2 veya AC Origins verecekler.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Merhabalar arkadaşlar,
7 yıl önce Rockstar Games taafından efsane GTA serisinin 5. oyuncu piyasaya sürüldü ve 7 yıllık süreçte çok büyük ilgi topladı. Oyuna şu ana dek bir çok kişi sahip oldu ve olmaya devam ediyor. Peki ortaya atılan iddialara göre GTA V ücretsiz sunulacak mı?

Epic Game Store ve Rockstar Games anlaşıp GTA V Epic Games Store üzerinden bir günlüğüne ücretsiz sunulacağı söylentileri dolaşıyor. Bu konu hakkında iki taraftandan henüz bir açıklama gelmedi. Epic Game Store daha öncede Just Cause 4 gibi ücreti büyük bir oyunu ücretsiz sunmuştu. GTA V bekleyip yarın göreceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 98666

Sizce oyunu burada görebilecek miyiz?
Keşke olsa ama büyük ihtimalle olmaz bence.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Görelim mi bilmiyorum ama ben zamanında 200 liraya yakın bir meblağ verdim ücretsiz olmasını istemem yani :p

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ücretsiz olsa bile kısa süreliğine olur, demo gibi.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Çıkmasının üstüne yıllar geçmesine rağmen hala satmaya devam eden oyunu bedava yapmayacaklarını düşünüyorum. Yapacak olsalar bile Epic Games yerine Rockstar Launcher'da yaparlar. Bende @sappien gibi bir AC oyunu veya çok düşük ihtimallede olsa Detroit bekliyorum.

Fernando_

Asistan
Reaksiyon puanı
44
6 saat sonra gelmesi bekleniyor ve 21 Mayıs'a kadar alınabilecek. Herkes sıkıldı oyundan oynamayanda oynasın mantığı. Tabii benim sistem patlarmı bilmiyorum

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Video'nun gerçek olduğunu düşünüyorum. Sizinle de paylaşayım.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
milyon tane epic games hesabı açmann zamanı geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

milyon tane epic games hesabı açmann zamanı geldi

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Ben bu resimde Watch Dogs 2 logosu görüyorum bence ufak bir spoiler vermiş olabilirler üstte dendiüi gibi AC: Origins de olabilir Valhalla dan önce güzel reklam olur

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Demo olmaz tahminimce olursa direkt tam erişim verirler. Sadece 1 gün olacığı söyleniyor. Elinizi çabuk tutun olursa. Çok pahalı vs. diye olmama olasılığı da yok çünkü GTA V'den daha pahalı oyun verdikleri de oldu. Siz yine de 3-4 farklı Epic hesabı alıp kütüphaneye ekleyin derim. Olur oyunu silersiniz, hesabın şifresini unutursunuz, sıkıntı çıkmasın. Bunun olması da GTA VI yakın olduğunu gösterir arkadaşında dediği gibi.

Fernando_

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Demo olmaz tahminimce olursa direkt tam erişim verirler. Sadece 1 gün olacığı söyleniyor. Elinizi çabuk tutun olursa. Çok pahalı vs. diye olmama olasılığı da yok çünkü GTA V'den daha pahalı oyun verdikleri de oldu. Siz yine de 3-4 farklı Epic hesabı alıp kütüphaneye ekleyin derim. Olur oyunu silersiniz, hesabın şifresini unutursunuz, sıkıntı çıkmasın. Bunun olması da GTA VI yakın olduğunu gösterir arkadaşında dediği gibi.
Her şey iyi güzel ama onlinede 6-7 kişi var :(

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Epic games yaparım dediyse güvenmek lazım , daha önce batman, just cause 4, farming simulator 19 gibi gibi yüksek ücretli oyunları dahi ücretsiz verdi ve ekledim kütüphaneme :) . Gta 5 neden olmasın ? Ben para vermiştim diyosunuz da just cause 4 veya diğer verdikleri oyunlara kimse para vermedi mi ?

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Her şey iyi güzel ama onlinede 6-7 kişi var :(
Ücretsiz verirlerse çoğalır. Şahsen 2 yaz önce tüm heistleri bitirmiştim ama baya eklenmiştir. Bir kere daha bitirmek isterim.

Ben bu resimde Watch Dogs 2 logosu görüyorum bence ufak bir spoiler vermiş olabilirler üstte dendiüi gibi AC: Origins de olabilir Valhalla dan önce güzel reklam olur
Şunu da eklemek isterim. Her kampanyanın logosu aynı olması lazım.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,612
Ücretsiz verirlerse çoğalır. Şahsen 2 yaz önce tüm heistleri bitirmiştim ama baya eklenmiştir. Bir kere daha bitirmek isterim.

Şunu da eklemek isterim. Her kampanyanın logosu aynı olması lazım.
Yeni duydum bunu sağolun