GTA V çalışmayı durdurdu (launcher değil)

serdarncekara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyuna girdikten bir süre sonra grafik ayarına göre (düşükteyse daha uzun süre dayanıyor) çalışmayı durdurdu hatasıyla oyun kapanıyor(launcher hatası değil). bütün checksum numaralarını karşılaştırdım hepsi doğru. ve oyundan attıktan sonra social club da "hesabın kapatıldı çünkü başka bir yerden giriş yapıldı" mesajını görüyorum. 4-5 kere şifreyi değiştirdim, mail adresini değiştirdim. başka biri giriyor mu bilmiyorum ama kapanma sorununun süresi grafik ayarına göre değişiyor. hangisinin hangisiyle ilgili olduğunu çözemedim. (amd r7 265 8GB ram ve amd FX 8320 kullanıyorum). bu sorunu yaşayan var mı varsa çözen var mı?

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Ya benim GTA internetten indirme.Oyun içindeyken bazı görevlerde "Q"ya basınca "GTA V çalışmayı durdurdu." hatası alıyorum bir çözümü varmı yoksa update falan mı beklicez.Şuan skidrow'un paylaştığı update 3 var.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Konuya dönücek olursak, benim q ya basınca durdurdu hatası almam haricinde bide normal oynarken almayada başladım.

Belki bir tuş daha sıkıntılıdır diye düşünüyorum? şu uyuşturucu satıyor ya canavarları öldürüyoruz, oraya geldim arabadaydım sağ click yaptım nişan alıp vurucaktım (uyuşturucu satan adamı) gta 5 çalışmayı durdurdu hatası aldım.

Q hariç farklı bir tuş daha olması lazım yada oyundamı bir problem var? son crack yüklü.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=450738]tmt[/MENTION] Siz sorunu çözebildinizmi?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Konsolumun gözünü seveyim böyle hatalar olmuyor pc de de böyle hatalar olmasa.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Q sorununu çözdüm, arabada sağ click ile nişanda almıyorum ama normal oynarken belli bir süreden sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

Oynayamıyorum oyunu %40 falan bitirdim. Satın alsam diyorum ama günlerimi harcadım tekrar baştan uğraşamam, zaten yarıya gelmişim.

http://forum.shiftdelete.net/grand-...5-calismayi-durdurdu-hatasi-cozumu-100-a.html
Yardımın için çok teşekkürler , ben bir oyuna 180tl para vermem bence sende verme gereksiz yani.Oyunu hiç mi açamıyorsun yoksa oynarken kapanıyor mu

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Yardımın için çok teşekkürler , ben bir oyuna 180tl para vermem bence sende verme gereksiz yani.Oyunu hiç mi açamıyorsun yoksa oynarken kapanıyor mu
Amacım muhalefet olmak değil ama.... Oyunu 180 liraya almak zorunda değilsiniz. Birçok key sitesinde 90 liraya kadar bulunabiliyor.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Amacım muhalefet olmak değil ama.... Oyunu 180 liraya almak zorunda değilsiniz. Birçok key sitesinde 90 liraya kadar bulunabiliyor.
Ben öğrenci olduğumdan belkide böyle düşünüyorumdur bilemiyorum, oyunu zaten indirip oynayabiliyoruz sıkıntısı olmuyo mu gördüğünüz gibi oluyor ama ben memnunum :) İsteyen alabilir herkesin kendi fikri :)

Bu arada "Q" sorunu hallettim sıkıntı yok sadece karakter değiştirirken oyun durdu yine.Belki yeni update ile çözerler eski updatede sorun çıkmamıştı sanki

hanificrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
q sorunu için elimde dosya var isteyene atabilirim

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ben öğrenci olduğumdan belkide böyle düşünüyorumdur bilemiyorum, oyunu zaten indirip oynayabiliyoruz sıkıntısı olmuyo mu gördüğünüz gibi oluyor ama ben memnunum :) İsteyen alabilir herkesin kendi fikri :)

Bu arada "Q" sorunu hallettim sıkıntı yok sadece karakter değiştirirken oyun durdu yine.Belki yeni update ile çözerler eski updatede sorun çıkmamıştı sanki

Anlaşılan üç sorun var.

Birincisi Q ( onun çözümünü biliyoruz. )
Aracın içinde sağ click ile nişan alma ( çözümü yok )
Karekter değiştirirken atması.

İkisi tamamda karekter değiştirirken atması hiç iyi olmamış ya. Bu karekter değiştirirken atma sorunu crack 3 update 4'de mi var? bir önceki crack'e dönsek düzelirmi dersin?

Karekter değiştirmeyi düzeltirsem diğerleri sorun değil zaten.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Anlaşılan üç sorun var.

Birincisi Q ( onun çözümünü biliyoruz. )
Aracın içinde sağ click ile nişan alma ( çözümü yok )
Karekter değiştirirken atması.

İkisi tamamda karekter değiştirirken atması hiç iyi olmamış ya. Bu karekter değiştirirken atma sorunu crack 3 update 4'de mi var? bir önceki crack'e dönsek düzelirmi dersin?

Karekter değiştirmeyi düzeltirsem diğerleri sorun değil zaten.
Bir kere attı sonra hiç atmadı şükür :) Trevor abimizide açtık :) Şuanlık bir sıkıntı yok GTAVLauncher açıp girmek işe yarıyor :clap:

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Karakter değiştirirken oluşan sıkıntıyı şu şekilde çözdüm:
settings-->saving and startup-->landing page'i off yapmak.
(rockstar games forumlarından alıntıdır)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Birazdan deneyecem. Eğer olursa çok teşekkürler.

Bir kere attı sonra hiç atmadı şükür :) Trevor abimizide açtık :) Şuanlık bir sıkıntı yok GTAVLauncher açıp girmek işe yarıyor :clap:

Update 2de ki GTA 5.exe'yi oyunun kurulu olduğu yere atıcaksın Q sorununa kesin çözümmüş.

nemkate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Maalesef buda çözüm olmadı yine aynı yerde atıyor.

Bölüm : İlk maskeli saldırı. Çöp arabası ile zırhlı aracı soygun bölümü. Bölüm bitiyor, siyahi elemanla çöp kamyonunu patlatıyorum, sonra Michael arıyor, karakter Michael olarak değişiyor daha değişim animasyonu bitmeden hata verip kapanıyor. Ama hep aynı anda aynı yerde.

nemkate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O bölümde sürekli kendini öldüreceksin ya da hata yapacaksın bölümü geçemiyeceksin, 3.kez mi yanlış hatırlamıyorsam geçemezsen skip çıkıyor. Skip yapınca geçiyor o bölümü.

dogukanu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni hata bendede var lütfen yardim edin :( oyunum orjinal oyuna girerken çalişmayi durdurdu diyor

onurdinsever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar. Ben oyunun %64 ünü bitirdim. Bu vakte kadar Q tuşuna basınca oyundan atmalar falan oldu fakat çıkat tüm crackleri uyguladım ve sorunlar ortadan kalktı. Fakat şuan başıma farklı bir problem çıktı. Oyunu normal bir şekilde oynarken yaklaşık olarak 5-10 dk sonra oyun birden bire kapanıyor ve ÇALIŞMAYI DURDURDU hatası alıyorum. Şuan çıkan güncel update ve crackleri uygulamama rağmen. Bunun çözümü nedir acaba ? Şimdiden çok teşekkürler...

CorsTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözümü buldum arkadaşlar , bende çok problem yaşadım aynı şekilde ama meğersem küçük bir windows ayarı ile düzeltilebiliyormuş.

Not: ATI ekran kartı kullanan arkadaşlar ayrıca gta 5 oynarken manuel fan kontrolünden fanı %85 olarak ayarlasınlar.

İşlemin nasıl yapılacağına dair video : https://www.youtube.com/watch?v=9kLoqy2jVYM
Artık PC niz tak diye kapanmayacak
İyi oyunlar :)