Haber GTA Trilogy geçici olarak satıştan kaldırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
11 Kasım'da tüm platformlarda çıkış yapan GTA Trilogy: The Definitive Edition oyun dünyasındaki herkesi yakından ilgilendirdi. Pek çoğumuzun çocukluğunda ve gençliğinde oynadığı GTA serisinin çok sevilen üç oyunu yeni grafiklerle ve bazı optimizasyonlarla karşımıza çıkmıştı. Ancak şu an görünen o ki oyunun PC sürümü, geçici olarak satıştan kaldırıldı.

Haberin devamı:

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Cyberbug tan farkı yoktu zaten :D çöp optimizasyon

Fiizk falan aynı vuruş aynı.
Grafikleri bile doğru düzgün düzeltilmeniş.

Reaksiyon puanı
3,027
Cyberbug tan farkı yoktu zaten :D çöp optimizasyon

Fiizk falan aynı vuruş aynı.
Grafikleri bile doğru düzgün düzeltilmeniş.
Çok daha iyi bir şey bekliyordum çöp etmişler seriyi. Beklentim GTA 6 grafikleri değildi ama o dönemin temasını anlatan güzel bir hafif cartoon tarzı grafikler çok iyi olurdu.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Çok daha iyi bir şey bekliyordum çöp etmişler seriyi. Beklentim GTA 6 grafikleri değildi ama o dönemin temasını anlatan güzel bir hafif cartoon tarzı grafikler çok iyi olurdu.
Ben birtek Sinematik geçişleri falan sevdim. Geriye kalan herşey umutusz vaka. Raksıtardan böyle bişi beklemezdim asla.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Aslında yapılacak belliydi 3 oyunada yan görevlerden yeni ufak bir hikaye çizmek mesela gta san andreasta ryder ölmeden o tekneden kaçmayı başarsın böylece oyunculara merak ettirip almalarını sağlattırabilirdin oyunun grafiklerini ahım şahım yapamassın zaten kaç sene önce cıkmıs oyun yeni ufaktan araçlar, yeni silahlar, yeni dinamikler eklenip ufak dokunuşlar ile oyuncu çekilebilirdi böyle bir anlamı olmamıski aynı görevler sadece parlaklığa abanıp pastelliği artırıp satısa sunmuslar bu oyunları oynayıp bitirenler için bi anlamı olmamıski bide bilmm 500 kaç tl istiyorlar vermeye değmez bnce

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Zaten definitive edition diye az çok boyama olmayan sürümüne ne güzel mod yükleyerek güzel grafikli yapıyorduk oyunu. Bu versiyonunu sırf para kazanmak için öylesine çıkarmışlar. Sanki oyunu modlamışlar gibi. Fanları hayranları hemen parayı verir diye yapıyorlar böyle.
2021 yılındayız seneye 2022 olacak. Grafikleri ancak bu kadar mı iyi yapabiliyorlar? Kim bilir kaç milyon dolar kazanıyorlar. İnsan biraz daha emek verir. Biraz daha uğraşır. Belki o zaman iyi derdim. Ama yine gidip de 530 TL vermezdim ben. Aynı olan oyunu az çok grafik değiştirerek satıyorlar. Beş para etmez.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Tamamen leş olmuş, fanları bin kat daha kaliteli yapıyor.

Bence gta 6 nın çıkmasına bile gerek yok, gta 5 den daha ileri seviye olmayacak

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Gta San Andreas, Vice City, 3, bunlar efsane nostalji oyunlardı, bunları kaldırıp neden yenilediler? Biz böyle bir şey mi istedik? Para kazanmak için böyle bir şey yaptılar diye düşünüyorum. Ne gerek var böyle oyun çıkarma, madem çıkarıyorsun neden 3 oyunu steamden kaldırıyorsun.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Gta San Andreas, Vice City, 3, bunlar efsane nostalji oyunlardı, bunları kaldırıp neden yenilediler? Biz böyle bir şey mi istedik? Para kazanmak için böyle bir şey yaptılar diye düşünüyorum. Ne gerek var böyle oyun çıkarma, madem çıkarıyorsun neden 3 oyunu steamden kaldırıyorsun.
İş torrente kaldı :D