Gta San Andreas hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Gta San Andreas PS4 de indirime girmiş ve 40 TL civarına düşmüş.Sizce almaya değer mi?Daha önce PC ve Mobil de bitirmiştim ki zaten ilk oynadığım PC oyunuda Gta San Andreas ve tekrar bitirsem ve Platin kupa alsam mı diye düşünmüyor değilim.Sizce ne yapmalıyım PS4 versiyonu hakkında bildiğim tek detay bozuk olmayan versiyonu yani PS2 versiyonun 1080p haliymiş.

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Kardeş saçma olacak ama sen bilirsin :)
Zaten oynamışsın ben olsam almazdın ama oynamak istiyorsan al tabii

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Kardeş saçma olacak ama sen bilirsin :)
Zaten oynamışsın ben olsam almazdın ama oynamak istiyorsan al tabii
İşte bende bilmediğimden buraya yazdım bende emin değilim.Bir yandan alsam 30-40 saat oynasam diyorum diğer yandan zaten bitirdim 40TL ile daha iyi bir oyun alırım diyorum.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Gta San Andreas PS4 de indirime girmiş ve 40 TL civarına düşmüş.Sizce almaya değer mi?Daha önce PC ve Mobil de bitirmiştim ki zaten ilk oynadığım PC oyunuda Gta San Andreas ve tekrar bitirsem ve Platin kupa alsam mı diye düşünmüyor değilim.Sizce ne yapmalıyım PS4 versiyonu hakkında bildiğim tek detay bozuk olmayan versiyonu yani PS2 versiyonun 1080p haliymiş.
7.kez bitirsem yine aynı haz ile oynayabileceğim kaliteli bir oyundur kendisi. 40 tl değil 100 tl bile hakeden bir oyun. Hilesiz bitirmediysen hilesiz bir şekilde bitirmeyi amaçlayabilirsin. Ps4 pc havası vermeyecektir bunu unutma. Tabii yinede son karar sana kalmış...

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Çok eski bir oyun artık. Bir ara da bedava dağıttılar.

Qwertsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
7.kez bitirsem yine aynı haz ile oynayabileceğim kaliteli bir oyundur kendisi. 40 tl değil 100 tl bile hakeden bir oyun. Hilesiz bitirmediysen hilesiz bir şekilde bitirmeyi amaçlayabilirsin. Ps4 pc havası vermeyecektir bunu unutma. Tabii yinede son karar sana kalmış...
Hileyi oyunda sadece zevk için kullanmıştım onun dışında 3 bitirmemde de hilesiz bitirdim.Benim asıl sıkıntım Steam de satın almıştım ve bitirmiştim o yüzden PS4 e almakta terettütlüyüm.Tabi artık PC sahibi değilim ve en az 9 yıl olmam da zor ihtimal.Daha lise falan var para biriktirip PC almama.Oyunu almamın temel sebebi ise çok canım çekti ve zevk alacağımdan eminim ama 40 TL vermek değer mi ondan emin değilim.

Son mesajlar