GTA IV'ten Yeni Ekran Görüntüleri!

Bu konuyu okuyanlar

cndr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kopek gibi bi ekran kartı isticek sanırım :)

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Fazla ekran kartı istemez bu oyun detay pek yok gibi görünüyor burdan bakınca

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
cndr dedi ki:
kopek gibi bi ekran kartı isticek sanırım :)

:D :D

Yok o köpek gibi degılde gunumuz sartlarında su an kullandıgımız ekran kartlarından daha kalıtelı bısı ıstıyecegı kesın...Bu oyun ıcın gıdıpte 8800 gtx alınmaz yani... ;D

Yalnız arkadaslar fotograflara dıkkatlı bakın !!! Yakın mesafedekı grafıkler gayet net ve kalıtelı, uzak mesafeler buhulanmıs bır sekılde gozukuyor.Aslında buda bı bakıma ıyı.Cunku acık alanlarda uzak mesafeler cok ayrıntılı ıslenseydı gereksız yere kasılmalar, zaten gormedıgımız yerler ıcın bosu bosuna sıkıntı yasıcaktık.Bu teknıkle ekran kartlarını kasmıyolar, bızıde sıkıntıya sokmuyolar :)

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ben bi trailerini izlemiştim gerçekten bile süper duruyodu şehir bu resimleri görünce gerçekten şaşırdım sanki farklı bi oyun gibi

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
2 yeni resim daha geldi.(En altta)

Helikoptere vuran güneşin yansıması ve apartmanın uzerındekı gölge ne kadar gercekcı bı hava vermıs...

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
eklediğin son helikopterli resim mükemmel diğer resimlerden daha canlı geldi neden öyle

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
bdco dedi ki:
eklediğin son helikopterli resim mükemmel diğer resimlerden daha canlı geldi neden öyle

Dediğim gibi yakın mesafedekı grafıkler cok kalıtelı.Uzak mesafeler buhulanmıs(gereksız kasılmalar olmaması ıcın).