GTA IV Bütün Modlar & Eklentiler & Yamalar

Bu konuyu okuyanlar

Casen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu ekran kartıyla oynayabilirmiyim.

10697.png

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Oynarsın ama enb series i yükleyeceksin ve ayarları biraz kısman gerekebilir. Bende 4650 var ben öyle yapıyorum.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
[MENTION=83278]samilcan[/MENTION] emeğine sağlık, çok zahmetli oldu ama sonunda oldu. ama oyunda yeni model arabaları pek görünmüyor. şu oyun hilesi işini anlayamadım, elaman f3 e basınca açılıyor demiş ama bende açılmadı :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
@samilcan emeğine sağlık, çok zahmetli oldu ama sonunda oldu. ama oyunda yeni model arabaları pek görünmüyor. şu oyun hilesi işini anlayamadım, elaman f3 e basınca açılıyor demiş ama bende açılmadı :)

Eğer açılmıyorsa dosya eksiktir 2 dosyayı indirdikten sonra içindeki dosyaları attınmı Gta4 klasörüne xlive adında filan dosyalar olacak.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Eğer açılmıyorsa dosya eksiktir 2 dosyayı indirdikten sonra içindeki dosyaları attınmı Gta4 klasörüne xlive adında filan dosyalar olacak.

evet attım olmadı, yine deniyim. bu arada yeni arabalar semte göre ayarlanmış heralde, bir model araba ortalık dolu oluyor, sonra başka model çoğalmaya başlıyor:)

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

tamam tamam oldu. adamın verdiği linktekileri attım geldi :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Yükledim fakat iki modun ortak dosyaları var. Ben ilk modun dosyalarını kullandım, ikinci kez yapıştırmadım. Farklı olarak daha önceden Best City Textures'i yükledim. Araç dosyasını kendim oluşturmuştum.

[MENTION=83278]samilcan[/MENTION], teşekkürler konu için. :)

gtaiv2011091116310966.jpg

gtaiv2011091116312011.jpg

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
[MENTION=83278]samilcan[/MENTION] çok soru sordum biliyorum ama son bişey daha sorucam :)

f3 e basınca menu açıldı ama hangi tuşlarla seçeneklere komut vericem bulamadım. yön tuşları ya da mouse ile denedim olmadı. klavyede nelere bastıysam ortalık eli silahlı adam doldu. doğar doğmaz mıhlıyorlar beni :D

---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

[MENTION=34511]7.42[/MENTION] oyun içi SS nasıl alıyosun. Print sc tuşuyla alınmıyor kap kara bir sayfa çıkıyor :)

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Trainer klavyenin sağındaki numerik tuşlardan kullanılıyor.

5 onaylama. 2, 4, 6, 8 yön. 0 önceki menüye dönüş. F4 kapatma.

Ekran görüntülerini Fraps diye küçük bir program var, onunla aldım.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Sağolsun arkadaş cevaplamış. Ayrıca [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] adamın verdiği dosyaları derken hangi dosyayı eksik koymuşum. Bu arada oyunlarınızdan ss atarsanız güzel olur :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Sağolsun arkadaş cevaplamış. Ayrıca @topalsolucan adamın verdiği dosyaları derken hangi dosyayı eksik koymuşum. Bu arada oyunlarınızdan ss atarsanız güzel olur :)

senin verdiğin linkteki klasörlerin aynısı var içinde ama nedense onu atınca oldu. şu verdiğin linkteki indirme dosyası
http://www.gtaturk.com/forum/gta-iv-mod-galerisi/simple-native-trainer/

bu arada ben bu hile modu olayını pek çözemedim. benim adam hep havalarda geziyor. bir türlü zemine oturtamadım :)

arabanın içinde havada duruyorum. :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
senin verdiğin linkteki klasörlerin aynısı var içinde ama nedense onu atınca oldu. şu verdiğin linkteki indirme dosyası
http://www.gtaturk.com/forum/gta-iv-mod-galerisi/simple-native-trainer/

bu arada ben bu hile modu olayını pek çözemedim. benim adam hep havalarda geziyor. bir türlü zemine oturtamadım :)

arabanın içinde havada duruyorum. :)

Çözersin onu çözdünmü zaten oyunu bırakamıyorusun. Özellikle birşey anlatayım kendime bodyguard çağırıyorum üzerimi ve karakteri değiştiriyorum 3 tane mercedes çağırıyorum en önde ben bodyguardlar arkada geziyorum çok zevkli oluyor :D Ayrıca akşama doğru konuya güzel bir güncelleme çekeceğim :)

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

Ayrıca yazmayı unuttum airbreak açık kalmıştır F6 ya bas düzelir :D

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sorunsuz kurdum eline sağlık. Bir de şey soracaktım. Başka araç paketleri var mı ? Mesela 50-100 Tane farklı araç içeren :)

[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION]

sende niye o kadar parlak duruyor :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Evet [MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] brightness ı kıs biraz derim ben :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Konuyu görmeyenler için :D Flood yapmayı göze alıyorum..

smt566

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm ben dediğiniz gibi kurdum icenhancer ve enb dosyaları aynımıs aynı dosyaları degistirti oyuna giriyorum texture falan calısıyor yani resimdeki gibi görüntü ama herşey yanıp sönüyor harita diğer bütün nesneler sorunu çözemedim yardımcı olabilir misiniz?

Sistemim :

i7 860 2.8 ghz
Ati HD4850
Kingston 4x2gb Ram

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
shift f12 ye bastığında enb kapanıyor. kapat bakalım sorun düzeliyormu. yoksa komple silip baştan yaparsın.

smt566

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önceden normal oyun 1.0.7.0 patch ile bu söylemiş oldugum sistemde kasıyordu. Shift + 12 ye bastıgımda enbyi kapatıyorum kasma, objelerin sallanması gibi durum söz konusu degil fakat grafiksel olarak eskisinden daha kötü oluyor bazı zamanlarda ve enb kapalı oldugundan ısıklandırma efektleride kötü gözüküyor. Araba modu ve trainerda sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor. Sadece ENB yada Icenhancer modu kursam ne farkedebilir. İkiside aynı dosya isimlerinde birini yüklesen digerini kopyaladıgında onun dosyaları degisiyor? Bazı kişilerde Cpu ve Gpu overclock ihtiyacın var diyor? Yeniden kurmayı denicem sanmıyorum birşey değişçeğini çünkü 2 kere daha denemiştim.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
abi yamayı kurdum oyunu açmak için unlocled kod istio o olmadı crack yaptım bu sefer oyun açılmadı yardım edin !!!

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
kardeş oyuna girnce hata verdi launceri ve encoder in uyumluluk sorunlarınada baktım xp sp 3 hepsi ne yapmam gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teseşkkürler oyunu cok guzel kasmazsız oynuyom onceden kasma vardı sımdı yok sıstemım 4gb ram amd black edıtatıon 3.20 ghz atı hd 3800 1gb 256bit işletim sistemi:windows 7 homa basic 32bit

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Hort