Gta 6'Ya Ait Olduğu İddia Edilen Vice City Haritası

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194

gta-6.jpg

Resmi olmayan bir kaynak tarafından sunulan harita GTA 6 bekleyenlerini heyecanlandırdı.

GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddiaların büyük bir bölümü, oyunun Vice City, yani Miami'de geçeceğini gözler önüne seriyordu. Üstelik pek çok oyuncu da bu durumu benimsemiş, oyunun Miami'de geçmesi fikrinden memnun kalmıştı. Eğer sizler de bu düşünce içindeyseniz, edindiğimiz son haritanın da bu fikri doğruladığını söyleyebiliriz. İlginç bir şekilde haritanın kuzeydoğusu, Vice City haritasını açıkça gözler önüne seriyor.

GTA 6'ya ait olduğu ileri sürülen haritanın bir bölümü​

1620678301988.png

Harita hakkında SDN Forum üyeleri ne düşünüyor?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bunu Rockstar bilmeden harita kendi kendini paylaştı herhalde. ? Daha Rockstar oyun yapımcısı olan var ya, onlar söylemeden bunun gibi iddia veya yalan haberlere kanmayın. Bende GTA 6'da Roma lejyonları olacak diyeyim o zaman. Herkes bir şeyler uyduruyor kafadan.
Keşke İstanbul'u yapsalarmış.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Rockstar işini iyi yapan bir firma ama GTA 6 balon gibime geliyor nedense. Çalışan mesai saatleri düştü falan, zamanları da kısıtlı. Umarım güzel bir iş ortaya çıkar. Beklenti yüksek.
Balon olma ihtimali sıfır, en büyük sızıntı haritaların sonradan geleceği haritanın bir kısmını hazırlayıp fizik v.b şeyler ayarlandı mı ondan gerisini tamamen güncellemeye bırakabilecek bir şirket.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@MrtAltg, Evet öyle. İnsanlar sadece oyun olan bir şey için çok abartırlar hep. Sanki çok önemli bir şey. Ama doğa ve çevreyi koruyalım diye hiç uğraşmazlar. Oyunlardan artık iyice sıkılmaya başladım.
Parayı ver oyuna ne oldu? Bana hiç bir faydası olmayacak hayatımda.

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
GTA5 kadar rağbet göreceğine kesinlikle inanmıyorum. Birçok nedeni var.

rockstar gta5 ile zaten beklentileri oldukça yukarı çekti. Farklı karakterlere geçiş olsun, hikayenin hepsiyle bağlantılı olması, gta4 ten sonra grafiğin gerçekten iyileştirilmiş bir seviyeye gelmesi, gta 5 seriye göre resmen bir devrimdi. İnsanların gta6'ya olan beklentisi oldukça fazla..

Harita olarak kimseyi tatmin edeceğini düşünmüyorum. Detaylı, öz bir harita olacak fakat büyük olmayacak.

Oyunun gta5 kadar satış rakamlarına ulaşacağınıda bizzat düşünmüyorum.

Şimdi şey diyenler olacak. Bence gta5 beklentiyi çok yukarı çekecek bir oyun değil. Haklısın fakat ben rdr2'deki fizik ve grafiği hiçbir oyunda görmedim. Eğer gta6 rdr2 den daha iyi olacaksa, rockstarın sürekli olarak çalışması gerekiyor. RDR2 bugüne kadar gördüğüm en kaliteli oyun olabilir. Ve şahsen rdr2'den sonra beklentiler oldukça yukarda. Umarım insanların beklentilerini karşılayacak bir oyun olur.

Ve şimdiden geleceğe dair bir yorum.

RDR2 > GTA6 :/

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Eğer bu serinin son oyunu olacaksa ince ince dokunmuş bir hikaye ile final yapmak isteyeceklerdir.
Bu harita sanki apar topar bir tost makinesi ile çekilmişe benziyor.Doğrudur yanlıştır bilemeyiz sonuçta bir iddia.
Ben burda ne konuşuyorsam zaten.Oynayamayacağıma göre gereksiz nefes tüketmeyeyim.Herkese iyi Günler.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177

Ekli dosyayı görüntüle 151428

Resmi olmayan bir kaynak tarafından sunulan harita GTA 6 bekleyenlerini heyecanlandırdı.

GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddiaların büyük bir bölümü, oyunun Vice City, yani Miami'de geçeceğini gözler önüne seriyordu. Üstelik pek çok oyuncu da bu durumu benimsemiş, oyunun Miami'de geçmesi fikrinden memnun kalmıştı. Eğer sizler de bu düşünce içindeyseniz, edindiğimiz son haritanın da bu fikri doğruladığını söyleyebiliriz. İlginç bir şekilde haritanın kuzeydoğusu, Vice City haritasını açıkça gözler önüne seriyor.

GTA 6'ya ait olduğu ileri sürülen haritanın bir bölümü​

Harita hakkında SDN Forum üyeleri ne düşünüyor?
Güzel haritaya benziyor ama VC yerine, daha güzel bir şehir geçse daha güzel olacak.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Arttırmaz ama bunu görmeyeceğiz zaten Türkiye haritası imkansız gelmez.
Yo niye imkansız olsun ki onlarında tarihi var istanbulda -hayır sanki GTA 5 te hızlı ve kızgın süren sürücü yok bana kaç kere durmayıp bana çarpıp kaçan araba gördüm-

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Herkes doğru soylesin, ilk GTA oynadığınız zaman kendi evinize gitmeye calistinizmi :D, yada olmasını istedinizmi

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bakın şimdi bnde Google Earthdan bir görüntü atçam asıl harita o

sefababa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
harita öyle çok büyük olmayacak diye düşünüyorum
ama güncellemelerle büyütçeklerinide düşünüyorum?