Gta 6'Ya Ait Olduğu İddia Edilen Vice City Haritası

Bu konuyu okuyanlar

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243

Ekli dosyayı görüntüle 151428

Resmi olmayan bir kaynak tarafından sunulan harita GTA 6 bekleyenlerini heyecanlandırdı.

GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddiaların büyük bir bölümü, oyunun Vice City, yani Miami'de geçeceğini gözler önüne seriyordu. Üstelik pek çok oyuncu da bu durumu benimsemiş, oyunun Miami'de geçmesi fikrinden memnun kalmıştı. Eğer sizler de bu düşünce içindeyseniz, edindiğimiz son haritanın da bu fikri doğruladığını söyleyebiliriz. İlginç bir şekilde haritanın kuzeydoğusu, Vice City haritasını açıkça gözler önüne seriyor.

GTA 6'ya ait olduğu ileri sürülen haritanın bir bölümü​

Harita hakkında SDN Forum üyeleri ne düşünüyor?
İlk gördüğümde aklıma GTA SA'da sol altta küçük bir kasaba vardı o geldi direkt ?

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Hatta şunuda bırakayım da hatırlamayanlar için;
download.jpeg

Tam şu sol alta benzetmedim değil.
(GTA SA Haritası)
@UnFrGvnG,

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Harita heyecan verecek kadar büyük olmayacak gibi hissediyorum.
GTa 5 de bile bir yerden başka bir yere giderken canım çıkıyo lütfen çok büyük yapmasınlar haritayı. Ama belki uçak sistemiytle farklı şehirlere gitme veya uçakla şehir içi seyehat şeklinde şeyler olabilir

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
GTa 5 de bile bir yerden başka bir yere giderken canım çıkıyo lütfen çok büyük yapmasınlar haritayı. Ama belki uçak sistemiytle farklı şehirlere gitme veya uçakla şehir içi seyehat şeklinde şeyler olabilir
Bana şehir içinde gezmek keyifli geliyor. 213 saatim var, 190'ı şehirde ve otobanda gezmek. :D

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
@wittroc, Bende taksicilik yaparak geziyordum. Eğlenceli oluyordu. Ehliyeti kasaptan aldın mı derler bana görsen. Hemen gitmek için hızlıca sürerdim ve her yere çarpardım. Çok güzel oluyordu ama. ?