Haber GTA 6 Sızıntıları!

Bu konuyu okuyanlar

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
GTA 6’nın test yapısından alındığı iddia edilen 90’dan fazla video ve ekran görüntüsü internete sızdırıldı. Teapotuberhacker adlı kullanıcı GTAForums’da GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen 90’dan fazla video/görsel kaynağı sızdırdığını ve çıkacak olan oyunun temel testlerinin de başladığını iddia etti.

Bu videolardan alınan ekran görüntüleri ve klipler YouTube, Twitter, Reddit ve başka yerlerde dolaşıyor bununla birlikte son GTA 6 sızıntısının yanı sıra daha önceki sızıntının ayrıntılarıyla paralel olarak ilerliyor gibi gözüküyor, her ikisi de birden fazla oynanabilir karaktere sahip olacağını göstermesiyle birlikte, Miami-esque Vice City’nin içinde ve çevresinde kurulacak.

Oyunda bir kadın karakter olacağı da kesinleşmiş oldu.

GTA 6
abad9b1-jpg.173896
,

Telif hakları nedeniyle video ekleyemiyoruz...
Siz GTA 6 sızıntıları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekli dosyalar

• abAD9B1.jpg
    abAD9B1.jpg
    79.5 KB · Görüntüleme: 349

juthgard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gta VI evreni çok muhteşem olucak gibi bir his var içimde, görevleri ve mekanlar çok kaliteli ve eğlenceli olucak gibime geliyor. Karakterlerde hoşuma gitti bir tane karakteri bayan olarak kullanıcaz o da ayrı bir hoş olmuş. Online nasıl olucak acaba :)

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Mükemmel bir oyun çıkarmadıkları sürece asla almayacağım, önermeyeceğim ve Rockstar çöplüğünü gömmeye devam edeceğim.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
GTA Serisi-Red Dead-Manhunt vs ???

9 yıldır bizi çöp hikayeli oyuna mahkum ettiler. Hadi hikayeyi geçtim kısa zaman öncesine kadar online neredeyse 10 dakikada açılıyordu, daha yeni yetmeyen beyinleri bastığı için düzelttiler... Sırf bunlar bile çöp olmasına yeter. Onu geçtim Online hile kaynıyor... Benim gözümde şu an Rockstar games tam anlamıyla bir çöp. Umarım iflas ederler :D

Son düzenleme:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
9 yıldır bizi çöp hikayeli oyuna mahkum ettiler. Hadi hikayeyi geçtim kısa zaman öncesine kadar online neredeyse 10 dakikada açılıyordu, daha yeni yetmeyen beyinleri bastığı için düzelttiler... Sırf bunlar bile çöp olmasına yeter. Onu geçtim Online hile kaynıyor... Benim gözümde şu an Rockstar games tam anlamıyla bir çöp. Umarım iflas ederler :D
Rockstar Games'i bende sevmiyorum, dediklerinizin çoğuna da hak veriyorum. RDR 2 ve GTA 5 dışında kayda değer oyunları yok. GTA SA gibi oyunlar günümüzde sadece nostaljik etki yarattığı için beğeniliyor. Çok fazla FiveM oynamadığım için hile hakkında kesin konuşmayacağım ama en azından YouTube üzerinden gördüklerim benim için her şeyi fazlasıyla açıklıyor. Umarım GTA 6 da iyi iş çıkartırlar. Şu an berbat gözüküyor.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Rockstar Games'i bende sevmiyorum, dediklerinizin çoğuna da hak veriyorum. RDR 2 ve GTA 5 dışında kayda değer oyunları yok. GTA SA gibi oyunlar günümüzde sadece nostaljik etki yarattığı için beğeniliyor. Çok fazla FiveM oynamadığım için hile hakkında kesin konuşmayacağım ama en azından YouTube üzerinden gördüklerim benim için her şeyi fazlasıyla açıklıyor. Umarım GTA 6 da iyi iş çıkartırlar. Şu an berbat gözüküyor.
Hadi GTA Serisini boşverelim.
•L.A Noire
•Bully
•Manhunt Serisi
•Max Payne serisi?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Hadi GTA Serisini boşverelim.
•L.A Noire
•Bully
•Manhunt Serisi
•Max Payne serisi?
GTA SA gibi oyunlar günümüzde sadece nostaljik etki yarattığı için beğeniliyor.

Oyunların hepsi GTA: SA gibi eski ve nostaljik bir etki bıraktığı için beğeniliyor, günümüz için grafikleri ve dinamikleri çok kötü. O oyunların aşinaları yok zaten etrafta.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mükemmel bir oyun çıkarmadıkları sürece asla almayacağım, önermeyeceğim ve Rockstar çöplüğünü gömmeye devam edeceğim.
Rdr2 diye bir oyun var haberin var mı

Bu görüntülerin oyunun 2.yılındanmış(öyle söyleniyor). Ve oyun yapım aşamasında zaten kötü gözükür. Mekanik falan ayarladıklarından etrafı kötü yaparlar ki kasmasın.

oguzyanginci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
benim gta 6 hakkında merak ettiğim tek şey gta 5 bilgisayarımı havaya kaldırıyordu bu sefer uçuracak mı uzaya mı yollayacak yoksa patlayacak mı

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

Rdr2 diye bir oyun var haberin var mı

Bu görüntülerin oyunun 2.yılındanmış(öyle söyleniyor). Ve oyun yapım aşamasında zaten kötü gözükür. Mekanik falan ayarladıklarından etrafı kötü yaparlar ki kasmasın.

Aynen sırf RDR2 iyi diye bu şirket mükemmel zaten ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Oyunların hepsi GTA: SA gibi eski ve nostaljik bir etki bıraktığı için beğeniliyor, günümüz için grafikleri ve dinamikleri çok kötü. O oyunların aşinaları yok zaten etrafta.
GTA:SA'dan bahseden oldu mu hiç ??? Diğer oyunlar mı nostalji diye seviliyor ?

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Aynen sırf RDR2 iyi diye bu şirket mükemmel zaten ?
Oyunları şimdiye göre yargılama. Gta san, vice city, gta4 zamanına göre çok büyük oyunlardı. Rdr2 çıkalı 4 yıl olmasına rağmen hâla onun kadar ileri seviye oyun yapılmadı. Gta nın yaptığı tek kötü oyun definitive editiondu

oguzyanginci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Oyunları şimdiye göre yargılama. Gta san, vice city, gta4 zamanına göre çok büyük oyunlardı. Rdr2 çıkalı 4 yıl olmasına rağmen hâla onun kadar ileri seviye oyun yapılmadı. Gta nın yaptığı tek kötü oyun definitive editiondı
definitive editiona verdiğim paraya ağladım ben

o kadar kötü

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Oyunları şimdiye göre yargılama. Gta san, vice city, gta4 zamanına göre çok büyük oyunlardı. Rdr2 çıkalı 4 yıl olmasına rağmen hâla onun kadar ileri seviye oyun yapılmadı. Gta nın yaptığı tek kötü oyun definitive editiondu

Şu an 2022'deyiz. Çıktığı yıla göre değerlendirmek bana gram bir şey katmayacak. Ayrıca burada mantık ne? 10 yıl önce mükemmel oyun yapmışlar diye kendimizi mi avutalım? Saçma sapan konuşmayın.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
definitive editiona verdiğim paraya ağladım ben

o kadar kötü
Geçmiş olsun

Şu an 2022'deyiz. Çıktığı yıla göre değerlendirmek bana gram bir şey katmayacak. Ayrıca burada mantık ne? 10 yıl önce mükemmel oyun yapmışlar diye kendimizi mi avutalım? Saçma sapan konuşmayın.
Oyunu 20 yıl boyunca güncellesinler mi tabiki zamanına göre değerlendireceğiz. Size göre kaliteli oyun yok o zaman şimdi

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
GTA 6’nın test yapısından alındığı iddia edilen 90’dan fazla video ve ekran görüntüsü internete sızdırıldı. Teapotuberhacker adlı kullanıcı GTAForums’da GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen 90’dan fazla video/görsel kaynağı sızdırdığını ve çıkacak olan oyunun temel testlerinin de başladığını iddia etti.

Bu videolardan alınan ekran görüntüleri ve klipler YouTube, Twitter, Reddit ve başka yerlerde dolaşıyor bununla birlikte son GTA 6 sızıntısının yanı sıra daha önceki sızıntının ayrıntılarıyla paralel olarak ilerliyor gibi gözüküyor, her ikisi de birden fazla oynanabilir karaktere sahip olacağını göstermesiyle birlikte, Miami-esque Vice City’nin içinde ve çevresinde kurulacak.

Oyunda bir kadın karakter olacağı da kesinleşmiş oldu.

GTA 6
abad9b1-jpg.173896
,

Telif hakları nedeniyle video ekleyemiyoruz...
Siz GTA 6 sızıntıları hakkında ne düşünüyorsunuz?
Keşke Gta 4 deki sürüş dinamikleri Gta 6 ya gelse. Gta 5 de sürüş mekanikleri oldukça arcade di ve sızdırılan videoya göre Gta 5 ile aynı sürüş dinamikleri var. Fakat oyun hala erken yapım aşamasında olduğu için oyun çıkana kadar çok şey değişeceğini düşünüyorum.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Ben GTA SA'dan bahsetmedim, gerçekten anlamıyorsun sen.
GTA SA gibi oyunlar günümüzde sadece nostaljik etki yarattığı için beğeniliyor.
Ekran Görüntüsü (177).png

Ayrıca nasıl Rockstar şirketinin eski oyunlarını günümüz oyunlarına nazaran iyi bulabiliyorsun?

Son düzenleme:

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Fakat GTA 4 ün fizikleri zamanının baya ötesindeydi. Çoğu konuda GTA 5 den daha iyi fizikleri var. Sanırım GTA 5 ilk Ps3 ve Xbox 360 a göre tasarlandığı için fizikleri gta 4 e göre zayıflaştırmışlar ve girilebilir mekan gta 5 de oldukça azdı. Umarım tekrar böyle bir hata yapmayıp direkt PS5 ve Xbox Series X e çıkar.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Fakat GTA 4 ün fizikleri zamanının baya ötesindeydi. Çoğu konuda GTA 5 den daha iyi fizikleri var. Sanırım GTA 5 ilk Ps3 ve Xbox 360 a göre tasarlandığı için fizikleri gta 4 e göre zayıflaştırmışlar. Umarım tekrar böyle bir hata yapmayıp direkt PS5 ve Xbox Series X e çıkar.
Evet, CS: Source'nin de fizik konusunda CS:GO'ya üstünlük sağladığı yerler var. GTA 4 optimizasyonu dışında benimde beğendiğim bir oyun. Ben eski derken GTA Vice City, Bully gibi oyunlardan bahsediyordum.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Ekli dosyayı görüntüle 173909 Attığım mesaja bu şekil bir şekilde yanıt veriyorsun.
Ben mi anlamıyorum?

Sana şöyle demişim hocam.
Siz ise
Ve ilk mesajımda GTA:SA'nın nostaljik bir etkisi olduğu için ''günümüzde'' sevildiğinden bahsetmişim. Siz ise 2004'de çıkan oyunları liste haline getirip yazmışsınız.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Dostum sen gerçekten sağlıklı düşünemiyorsun, sana farklı bir şekilde hitap edende @Sıradan Kullanıcı gibi ban yiyor. Başkalarıyla da DM'den iletişime geçiyoruz. Adam forumu senin yüzünden bıraktı.

Sana şöyle demişim, lütfen oku. Lütfen.

Sen ise böyle yazmışsın, ''gibi''nin kelime anlamını üstte atmıştım.

Ve ilk mesajımda GTA:SA'nın nostaljik bir etkisi olduğu için ''günümüzde'' sevildiğinden bahsetmişim. Sen ise 2004'de çıkan oyunları liste haline getirip yazmışsın.

İnsanların senin hakkındaki düşüncelerini belirtmek istemiyorum, çoğu platformda iletişime geçtiğim SDN kullanıcıları var. Ekran görüntülerini dahil atmaya hazırım. @Sıradan Kullanıcı 'nın senin yüzünden forumu bırakması benim kırmızı çizgim oldu, artık gerçekten yeter. Neredeyse bütün konularda aynısın.
İnsanlar senin yüzünden ban yiyor , tahammülü kalmadı artık kimsenin.
Sen kimsin acaba ?? Siz ikinizden başka herhangi bir sorunu olanı görmedim.Sizden çok şikayetçi olanı duydum ama.

tomholand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görüntülere pek inanasım gelmedi inanmak istesem de... İyi bir 3D cinin kendisi için yaptığı ilgi çekmek için heyecan oluşturmak için yapılan görüntüler gibi geldi bana :)

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Bence gta 5 Rockstarın nirvanasıydı gta 6 çok ses getirmeyecek 2013 ten beri ara çok açıldı, half life 3 te bence bu saatten sonra çıkmamalı ?

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Görüntülere pek inanasım gelmedi inanmak istesem de... İyi bir 3D cinin kendisi için yaptığı ilgi çekmek için heyecan oluşturmak için yapılan görüntüler gibi geldi bana :)
Rockstar Games sızıntıları ve oyunu doğruladı. Yalnız bu görüntülerin erken geliştirme aşamasına ait olduğu düşünülüyor. 2-3 yıl öncenin görüntüleri bile olabilir yani.