GTA 5'te Hikaye modu bittikten sonra yapılacaklar.

Bu konuyu okuyanlar

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Eveeet... Bugün dördüncü kez usanmadan sıkılmadan gta 5'in storysini ps3'ten bitirdim. Bitiriyorum, uzun bir ara veriyorum ve o arada GTA Online falan takılıyorum. Sonra Story mod sil baştan... Her neyse story mod bittikten sonra yapabileceğiniz şeyleri buraya listelemek istedim :D

1-Mülk Satın Almak: Mülk satın alarak gelir sağlayabilirsiniz. Los Santos'ta kodaman mı olmak istiyorsunuz :D ? Los Santos Akasya Durağı Ve Golf alanı gibi bir sürü mülk var satın alabileceğiniz.
2-Hile yapıp ortalığı dağıtmak: Açın hile listesini telefonunuzdan,bilgisayarınızdan, istediğiniz hileyle Los Santos'u toza dumana boğun!
3-Hobiler: Los Santos'ta Golf oynayabilir, yoga yapabilir, avcılık yapabilir, tenis oynayabilir ve daha bir sürü şeyle ilgilenebilirsiniz. Kişisel Yaşamınızı Dizayn Edin Dostlar!
4-Jet Hırsızlığı: Los Santos Askeri Alana girip kendinize bir jet kapın ve Los Santos Semalarında gezinin!
5-Peşinize 5 yıldız polis takın: Biraz sinirlendirin Officerları :D 5 yıldızla mücadele edin! Tank Helikopter Swat hepsi ortalığı savaş alanına çevirecek!
6-Karakterleri telefondan arayarak onlarla takılın: Canınız mı sıkıldı? Açın telefonu arayın Michael'ı Aha doğru Golf'e Tenise :D
7-Online Alışveriş yapın: Oyunda internetten bir sürü şey satın alabilirsiniz: Motorsikletler, Mülkler, Helikopterler, Spor arabalar, bisikletler ve Hatta Tank! Zenginliğinizi konuşturun.
8-Suikastçilik yapın: Alın bir sniper, çıkın bir çatıya ve gelen geçene acımayın! Ezio Auditore!
9: GTA Online: Heistlara katılın, arkadaşlarınızla mücadele edin, akıl almaz teamdeathmatchlerde yer alın ve daha fazlasını yapın. Online'ın sınırı yok.
10- Alışveriş: Online alışverişten farklı olarak saç sakal yapabilirsiniz ve kıyafetlerinize bir çeki düzen verebilirsiniz. SWAG!
11-Sahil Lunaparkı: Oraya gidin ve rollercoaster dönme dolap gibi oyuncakların keyfini çıkarın!
12: Gemi alıp denize açılın: Eh işte. Zengin adam olun kısacası. Keyfini çıkar denizlerin.
13: Del Piero Sahilinde Eğlence: Katliam yapın, sahilde dolaşın, Yüzün ve daha fazlası. Sahilde yapacak çok şeyiniz var!
14-Eski Görevleri oynayın: Bronz veya gümüşle kapattığınız görevleri tekrardan oynayın ve Altın derecede bitirin görevleri. Profesyonel.
15- Yüksek bir yerden atlayın: Paraşütünüzü Açın ve Amaniiiiinn!
16- TV ve İnternet kullanın: Sosyal medyada takılın, TV İzleyin. Asosyalsen senlik şeyler bunlar.
17-Çete Kurup Groove'u basın: Mesela Michael'la oynarken Franklin ve Trevoru çağırın. Ve Ardından Groove Street'e baskın düzenleyin! Defolun oradan pis Ballalar!
18- İnsanlarla konuşun: Ben bir PS3 Kullanıcısıyım. Gta 5'te Sağ D-PAD Tuşuna basarak insanlarla konuşun, onlara küfür edin! Çıkan kavgaya eşlik edin! Nakavt.
BONUS: Yan görevleri yapmadıysanız yapın: Oyunun yaklaşık 30%'u yan görevlerden oluşuyor.
İyi oyunlar.

Son düzenleme: