GTA 5'in hikaye detayları ve karakter listesi!

GTA 5'in hikayesi ve karakterleri sızdırıldı mı? Bir GTA fan sitesinin verdiği bilgilere göre, GTA 5'teki karakterimiz 20 yaşında, hayatında başarı ve şans hiç eksik olmayan Chico Vialpando.

-
GTA 5'e ait olduğu söylenen hikaye detayları:

Chico Vialpando, arabaları, kadınları ve parayı seven, 20 yaşında bir genç. Şimdiye kadar hayatta şanslı olmayı başarabilmiş biri.

Kuzeni Leo ise, 1992 yılında babası Carl Johnson'ın ölümcül bir şekilde vurularak yara alması ve annesi Denise Johnson'ın 1995 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesinin ardından yetim kalıyor. Üstelik Leo'nun hiç de parası yoktur.

Chico, gün geçtikçe sokak çetelerine katılması için çevresinden baskı görüyor, ancak böyle bir kararı henüz verebilmiş değildir. Öte yandan ailesini ve maddi durumlarını da düşününce, bunun iyi bir fikir olabileceğini söylemeye başlar. Aynı zamanda kuzeni Leo'ya da yardım etmek istiyordur.

Maddi sıkıntılar dedik, çünkü o esnada Chico'nun babası Cesar işlettiği garajda işler pek de iyi gitmemeye başlar. Hatta bu sebeple Vice City'ye kaçmayı bile düşünür babası . Bu arada Cesar, Chico'yu Carl Johnson'ın hikayeleriyle büyütmüş, sokaklarda yaptığı temizlikleri bir bir anlatmıştır. Bu da Chico'yu etkileyen bir faktördür.

Şans, doğru zaman ve para varsa gerçekten şanstır. Chico, tam da bu kötü dönem esnasında Toni ile tanışıyor. Toni, başarısız bir evlilik ve iki çocuğun ardından Los Santos'a yeni bir başlangıç ve tabii ki iş için geliyor. Bu tanışma da Chico'nun hayatında yeni bir şanslı dönem anlamına geliyor olabilir. Böylece hem kuzenine yardım alabilir, hem de dağılmak üzere olan ailesini tekrar toparlayabilir.Take Two'da çalışan birinin sızdırdığı söylenen diğer bilgiler de şöyle:

Karakterler:

* Chico Vialpando, kadınları, parayı ve arabaları seven, hayatında şanslı olmuş biridir.
* Kendl Vialpando - Chico'nun annesi ve Carj Johnson'ın kız kardeşi.
* Cesar Vialpando - Chico'nun babası.
* Leo Johnson - Carl Johnson'ın oğlu.
* Toni Cipriani - Libert City'deydi. Leone Corporation'ın başındaydı. Başarısız bir evliliğin ve iki çocuğun sahibi. Şimdi Los Santos'a iş için geliyor.
* Joey Farringo - Sindacco gansteri ve Toni'nin peşinde
* Frank Bastacci - Sindacco gansteri
* Greh Macilvoy - Golf ustası. İlk videoda da görünüyor.
* Eli Payne - Birçok insan onu "Sokakların Adamı" olarak biliyor.
* Veronica Fanning
* Reggie Wilson - Renkli kazağıyla ilk videoda görünüyor.
* Chuck 'DADDY' Low - Los Santos'un muhabbet(!) elamanı
* Dex Kinton - Bir bilgisayar dahisi
* Hose Gonzales - Sokak çeteleriyle bağlantılı bir Meksikalı
* Agent 69 - F.I.B. koruması altında çalışıyor.
* Cindy Buckstud - Yetişkinlere yönelik film sektöründe çalışan genç bir kız
* Ed Wallberger - Çok hızlı konuşan bir avukat

Kaynak
 
Üst