GTA 5'i alt sekmeye alıp tekrar oyuna girince kasma sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ugs67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ugs67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar. Elimde GTX1650 ekran kartı var. Gta 5 yüksek ayarlarda sağolsun oynatıyor:tearsofjoy: Fakat bir sıkıntım var.Oyun oynarken bazen chromeda işim çıkıyor vs. oyunu alt sekmeye alıyorum oynamaya devam ettiğimde oyunda kasmalar oluşuyor. Tabi ben pirpirikleştim. Oyunu tekrar başlatıp yine alt sekmeye aldım ama bu sefer sadece masaüstünde mauseyi sağ sol yapıp tekrar oyuna geri döndüm yine aynı sorun devam ediyordu. Ne gibi bir sıkıntı olabilir?

_MusTy_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,312
Merhaba arkadaşlar. Elimde GTX1650 ekran kartı var. Gta 5 yüksek ayarlarda sağolsun oynatıyor:tearsofjoy: Fakat bir sıkıntım var.Oyun oynarken bazen chromeda işim çıkıyor vs. oyunu alt sekmeye alıyorum oynamaya devam ettiğimde oyunda kasmalar oluşuyor. Tabi ben pirpirikleştim. Oyunu tekrar başlatıp yine alt sekmeye aldım ama bu sefer sadece masaüstünde mauseyi sağ sol yapıp tekrar oyuna geri döndüm yine aynı sorun devam ediyordu. Ne gibi bir sıkıntı olabilir?
Epic reis den mi yükledin :D

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Epic Games ile alakası yok bu durumun. Aynı soruna Steam sürümünde kendime ait olmayan bir cihazda da görmüştüm. "Tam ekran pencereli" yani "Windowed Fullscreen" modun deneyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç gb ram var? Ram düşükse olabilir.
Hayır. Oyuna girmeden önce Chrome açık iken giriyorsa ve ilk zamanlarda kasma yaşamıyorsa RAM ile ilgili değildir.

ugs67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kaç gb ram var? Ram düşükse olabilir.
Gaming Laptoptan oynuyorum.
Nvdia GTX 1650 Ekran Kartı
8 Gb Ram
İntel i7 9. nesil 2.60 Ghz işlemci var. Dediğim gibi oyunu hiç alt sekmeye almadan sorunsuz oynayabiliyorum.

_MusTy_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,312
Epic Games ile alakası yok bu durumun. Aynı soruna Steam sürümünde kendime ait olmayan bir cihazda da görmüştüm. "Tam ekran pencereli" yani "Windowed Fullscreen" modun deneyin.

Hayır. Oyuna girmeden önce Chrome açık iken giriyorsa ve ilk zamanlarda kasma yaşamıyorsa RAM ile ilgili değildir.
Epic Games le alakası olmadığıni biliyorum tabiki de sadece sordum? Okey?

ugs67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Bundan önce oyunu cracklı yükleyip oynuyordum böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım açıkcası. Epic games sayesinde orijinal oyunu alınca böyle bir durum oldu. Zaten Full ekran oynuyorum geri döndüğümde oyuna fakat kasıyor dediğim gibi tam tersi pencere modunda kasma olmuyor.