GTA 5 Yüksek Vram Kullanımı GTX 970

Bu konuyu okuyanlar

Potsleaf

Öğrenci
hocam gtx 950 li sistemimdeki oyunu bu pcye aktardım sorun devam ediyor formatta attım eski driver kurdum şimdi onu deniyeceğim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam oyunu tekrar kurmanızı öneririm. Trainer kaldırsanız da birtakım dosyalar değişmiştir muhtemelen
oyunu yeniden indirince sorun çözülmezse 50gb akn boşuna gitmiş olucak onu üzülüyorum şuan :(
hocam gtx 950 li sistemimdeki oyunu bu pcye aktardım sorun devam ediyor formatta attım eski driver kurdum şimdi onu deniyeceğim.

oyunu yeniden indirince sorun çözülmezse 50gb akn boşuna gitmiş olucak onu üzülüyorum şuan :(
eski driverlarda işe yaramadı :(

52SakocaN52

Profesör
oyunu yeniden kurdum bir şey değişmedi sorun bir virüs galiba tranierdan girdi bir çok virüs programı algılayamadı tavsiye edeceğin bir şey var mı

En mantıklısı sistemi tekrar kurmak. Şöyle bir yanlış algı var bizim toplumumuzda: Virüs programını kurun, taratın ve olay bitsin. Virüsü programı virüsü siler verdiği etkiyi değil.

Potsleaf

Öğrenci
En mantıklısı sistemi tekrar kurmak. Şöyle bir yanlış algı var bizim toplumumuzda: Virüs programını kurun, taratın ve olay bitsin. Virüsü programı virüsü siler verdiği etkiyi değil.
Bütün sistemi yeniden kurarsam bütün oyunlarda yeniden inmesi gerekecek daha kolay bir çözümü olması gerek.

penislvania

Öğrenci
aynı sorun benim gtx 960 2g sistemimde de mevcut. oyunun ayarlar kısmında 1300 mb kullanılıyor gözüksede aslında 1900-2000mb kullanmakta ve aşırı drop yemekteyim. çözünürlüğü 1280x720 ve tüm ayarları en düşüğe alsam bile vram kullanımı 2000mb larda ve drop yemeye devam ediyorum. bu sorunun sebebini bilen var mı ?

i5 4460
hyperx fruy 8gb 1600mhz

SDN Son Haberler

Son mesajlar