Soru GTA 5 Türkçe Yamayla Girmeme İzin Verilmeyen Online'a Hileyle Giriş Yapılmaya İzin Veriyor?

Bu konuyu okuyanlar

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Neden Türkçe yama ile GTA Online'a giremiyorum?

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,314
Zaten mod ve hile ile Online girerseniz oynayamazsınız. Böyle bir kısıtlama var.

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
GTA Online'da "Trainer" denen sistemle ilgili sıkıntı var maalesef. Online'a girerken değişen dosyalara izin vermiyor ancak bu "Trainer" oyun dosyalarını değiştirmediğinden denetlemeden sıyrılabiliyor.

Arkadaşlarla ekipçe oynuyorduk, bir arkadaşımız para hilesi yaptı. Ardından para ateşleyen silahla, diğer arkadaşımıza para ateşledi. Hileyi yapan ban yemedi, para silahına maruz kalan 15 günlük ban yedi ve ilerlemesi sıfırlandı.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Online çok sıkıntılı. En son hileciler sizin ilerlemenizi bile silebiliyordu diye hatırlıyorum fakat güncelleme getirip o sorunu çözdüler hemen. Bu olay yaşanalı çok olmuyor, yeni hatta. Hâlen çok sıkıntılar vardır eminim, ben silmiştim hilecilerden dolayı.

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Online çok sıkıntılı. En son hileciler sizin ilerlemenizi bile silebiliyordu diye hatırlıyorum fakat güncelleme getirip o sorunu çözdüler hemen. Bu olay yaşanalı çok olmuyor, yeni hatta. Hâlen çok sıkıntılar vardır eminim, ben silmiştim hilecilerden dolayı.

Bir tanesi bizim ekibe kafayı takmıştı. Öldükten sonra dirildiğimiz noktada bir anda bir sürü silahlı adam beliriyordu, tekrar öldürüyordu bizi. Baktık kurtuluş yok, mecbur server değiştirdik.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Bir tanesi bizim ekibe kafayı takmıştı. Öldükten sonra dirildiğimiz noktada bir anda bir sürü silahlı adam beliriyordu, tekrar öldürüyordu bizi. Baktık kurtuluş yok, mecbur server değiştirdik.
Bunlar yapabildiklerinin sadece küçük bir kısmı. İsterlerse üzerinize ateş koyup her doğduğunuzda ölmenize sebep verebiliyorlar. Oyun içerisinde telefonunuza sürekli 3 saniyede bir mesaj atıyorlar. Cayo Perico'daki adaya bile attıklarını biliyorum.

Benim karşılaştığım en garibi ise sürekli telefon çalma sesi geliyordu. Başka bir sunucuya geçtiğimde bile çalmaya devam etti. Ve işin garibi, tek oyunculuya geçtiğimde bile çalmaya devam ediyordu. GTA Online tam bir kanser.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Bunlar yapabildiklerinin sadece küçük bir kısmı. İsterlerse üzerinize ateş koyup her doğduğunuzda ölmenize sebep verebiliyorlar. Oyun içerisinde telefonunuza sürekli 3 saniyede bir mesaj atıyorlar. Cayo Perico'daki adaya bile attıklarını biliyorum.

Benim karşılaştığım en garibi ise sürekli telefon çalma sesi geliyordu. Başka bir sunucuya geçtiğimde bile çalmaya devam etti. Ve işin garibi, tek oyunculuya geçtiğimde bile çalmaya devam ediyordu. GTA Online tam bir kanser.
Bedava olan neredeyse her oyunun kaderi bu ?