GTA 5 Türkçe Yama Sorunu

ktr27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar benim GTA 5 ile ilgili bir sorunum var bu bir türlü Türkçe yamayı kuramıyorum.
Öncelikle Techno Game den Türkçe yamayı indirdim kurdum bir baktım oyun açıldı ilk açılan sayfalar Türkçe sevindim sonra bir baktım çalışmayı durdurdu hatası verdi oyun.
Meğersem oyun 3.50.2 sürümüne uygun Türkçe yaması imiş. Benim sürümüm ise 3.50.1 imiş onun için olmamış.
Sonra 3.50.2 sürümlü uptade indirdim nasıl kuracağımı bilmiyordum her dosyayı aldım oyunun kurulu olduğu yere attım oyun hiç açılmadı. Bende vazgeçtim.
Sonra 3.50.1 sürüme uyumlu bir Türkçe yama varmış bir arkadaş hazırlamış onu indirdim kurdum gene olmadı oyun açılmadı. Vazgeçtim.
Sonra manuel kurulum varmış birde onu denedim program indirdim ta yapmak için sonra 1 saat uğraştım gene olmadı. Vazgeçtim gene.
3 gündür uğraşıyorum artık bunun sorununu bilen yada bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bana yardım edebilirseniz sevinirim.
Ya bir link http://forum.donanimhaber.com/m_108695215/f_//tm.htm#atın yada çözümünü yazın arkadaşlar lütfen yardım edin bana.
Saygılar.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Oyunu son sürümüne güncelle oyunceviri.com dan son sürüm yamayı indir.