Yardım GTA 5 te 4fps alıyorum?!

Bu konuyu okuyanlar

Salimalp Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar bugün gta 5 indirdim ancak oyuna girdiğimde 4 fps gibi bir saçmalıkla karşı karşıya kalıyorum ve görev yöneticisinden baktığım zaman ekran kartı kullanımı %0 gözüküyor bu nası bi mantık valla bu sorunu çözebilen yazılım mühendisi falandır heralde
Ekran kartım: 940mx
İşlemci: 8.nesil i5
Ram:16
Laptop kullanıyorum

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
O zaman dahili grafik kartını kullanıyor olabilir oyun youtube dan ayarlayamaya bak

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Arkadaşlar bugün gta 5 indirdim ancak oyuna girdiğimde 4 fps gibi bir saçmalıkla karşı karşıya kalıyorum ve görev yöneticisinden baktığım zaman ekran kartı kullanımı %0 gözüküyor bu nası bi mantık valla bu sorunu çözebilen yazılım mühendisi falandır heralde
Laptop kullanıyorum
Sıcaklıklar ne civarda?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
MSİ Afterburner'dan incele bakalım.
Dahili mi harici mi kullanıyor.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Laptop kullanıyorum
aşırı basit bir çözümü var masaüstüne sağ tık nvidia denetim masasına gir orada solda 3d ayarlarının yönetilmesi var ona bas yüksek performanslı nvidia işkemcisini seç sonra program ayarlarına bas oradan gta 5 i seç yine yüksek performanslı nvidia işlemcisini seç ve kaydet sonra oyuna giriş yap ve hoop birden 4fps değil de 10 fps almaya başlarsın :) şaka yapıyorum sorunun düzelmiş olur