Yardım GTA 5 OYUNDAN ATIYOR

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkishelby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TREVORUN İLK BÖLÜMÜNÜ GEÇİRTMİYOR. MOTORCULARI BASACAKKEN KAPANIYOR. PC SİSTEMİYLE İLGİLİ DEĞİL ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE DE OYNADIM. LAKİN ŞİMDİ OLMUYOR. FRANKLİN YA DA MİCHEAL İLE İLGİLİ BİR SORUN YOK. YAMA VARDI KALDIRDIM. MOD VARDI KALDIRDIM YİNE OLMADI. UNİNSTALL YAPIP TEKRAR YÜKLEDİM AYNI SORUNLA KARŞILAŞTIM. Sonra dosyalarda hata ayıklattırdım. Hatalı gözükenleri sildim. Sonra update yaptı açıldı. lakin yine Trevorun ilk görevini geçemiyorum.

*OYUN ORJİNAL
*Yama ya da mod yok

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
6. Konu içerisinde ve/veya üye profillerindeki mesajların tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Konu içerisinde ve/veya üye profillerindeki mesajlarda gereğinden fazla ifade kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.

8. Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve tamamı büyük veya küçük harf olmamalıdır. Ayrıca mesaj içeriğinin tamamı da büyük veya küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır veya kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...