GTA 5 Oyun Açık Hatası

Bu konuyu okuyanlar

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WhatsApp Image 2020-05-16 at 13.31.04.jpeg

Verdiği hata bu çözüm bulamadım.

EmirhanBey1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
görev yöneticisinden kapatmayı denedinizmi denediyseniz bilgisayarı yeniden başlatın başka bi çözüm yolu oldugunu sanmıyorum bu bir hata değil çünkü

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarı kapatıp açtım olmadı, Görev yöneticisine baktım gta 5 yada herhangi çalışan bir şey var mı diye oda yok

EmirhanBey1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1. C:\Program Files\Rockstar Games\ lokasyonundaki her şeyi Rockstar'ın kendi uninstall programı ile kaldırdım.
2. Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V\ lokasyonundaki GTA5.exe ve GTAVLauncher.exe'yi sildim.
3. Steam Kütüphanesinden GTA V'yi bulup,Sağ tık> Özellikler> Yerel Dosyalar> Yerel Dosya Bütünlüğünü Doğrula dedim. Bu bağlamda Steam sildiğimiz iki .exe dosyasının güncel versiyonlarını indirdi.
4. Rockstar'ın kendi sitesinden Launcher'i indirdim ve kurdum. Ardından Launcher'in Özellikler>Uyumluluk kısmından bu programı hep yönetici olarak çalıştır kısmını tikledim.
5. Yazarın da düşündüğü ve benim de katıldığım, hayati kısım burası muhtemelen.
a-Steam'den çıkış yaptım ve görev yöneticisi üzerinden çalışan Steam'e bağlı herhangi bir uygulama var mı diye baktım. (Varsa kapatmalısınız)
b-Rockstar Launcher'i sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdım ve Update yapmasını bekledim.
c-Update sonlandıktan sonra GTA V ekranında Play on Steam butonuna tıkladım ve oyun açıldı. Eğer bu olmassa görev yöneticisinden social games kapatabilirsin

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama bu steama göre epic games bu

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gtx 1050 , i7 7.nesil , 8 gb ram, 1 tb hdd Monster abra a7 v7.1.2
crackli olarak daha önce oynadım yüksek ayarlarda oyun içi problemim yok.
ayrıca 1 kere epic games üzerinden oyuna girdim 1 kere hata ayıkla olayı oldu ondan sonra bu duruma düştü şuan bu adımları epic gamese göre yapıyorum şuan onar dedim onu yapıyor, doğrulama var epic gamesde

EmirhanBey1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
gtx 1050 , i7 7.nesil , 8 gb ram, 1 tb hdd Monster abra a7 v7.1.2
crackli olarak daha önce oynadım yüksek ayarlarda oyun içi problemim yok.
ayrıca 1 kere epic games üzerinden oyuna girdim 1 kere hata ayıkla olayı oldu ondan sonra bu duruma düştü şuan bu adımları epic gamese göre yapıyorum şuan onar dedim onu yapıyor, doğrulama var epic gamesde
tamamdır o adımları yaptıktan sonra yeniden başlatmanı tavsiye ederim

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adımları yaptıktan sonra bi tekrar yazarım sanırım bir tek benim başıma gelmiş hiç bi yerde bu hatayla ilgili bir şey bulamıyorum

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıkıntı devam ediyor ya düzelmedi

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
sıkıntı devam ediyor ya düzelmedi

Görev yöneticisine gelip ayrıntılar kısmından Epic Games - Rockstar Games ve Gta'ya ait her şeyi sonlandırın sonrasında Rockstar games Launcher'a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın Epic Games'i açmadan RG Launcher'dan açmayı deneyin.

TYCelikkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senide germek istemem ama hesabın çalınmış falan olabilir mi?
sanmıyorum hocam

Görev yöneticisine gelip ayrıntılar kısmından Epic Games - Rockstar Games ve Gta'ya ait her şeyi sonlandırın sonrasında Rockstar games Launcher'a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın Epic Games'i açmadan RG Launcher'dan açmayı deneyin.

görev yöneticisinden sonlandırıyorum gene aynı hataya düşüyor bu rock star ın kayıt yerini bulup komple silsem düzebilir mi acaba diye düşünüyorum ama orayıda bulamadım