GTA 5 Online Mod Hakkında

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle ciddi bilen ve bana yardımcı olabilecek birine ihtiacım var.

Gta 5 modlu oynuyorum ve bununla ilgili bir sürü video izledim youtube'da herkes online girerseniz ban yersiniz diyor anlatanlar Fakat trainer yüklü iken girersem mi ban yerim yoksa sadece araba yüklü olursa da mı ban yerim ?

Şimdi bakıyorum herkes Gta 5 Online'da mod çekiyor peki bu insanlar nasıl yapıyor ?

Farkındayım bunun illaki kolay bir yolu var fakat bilmeyene herşey zor şuan bana zor geliyor. Bilen arkadaşlarım yorum yaparsanız yardımcı olursanız sevinirim.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Oyunun dosyalarında değişiklik olacağı için trainer yüklü iken ban yersiniz diye biliyorum ben . Çünkü oyun dosyalarında değişiklik yapmış oluyorsunuz ve farkediliyor . Ben GTA5 Online da mod çeken görmedim şahsen . Bence siz denemeyin bile .

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle ciddi bilen ve bana yardımcı olabilecek birine ihtiacım var.

Gta 5 modlu oynuyorum ve bununla ilgili bir sürü video izledim youtube'da herkes online girerseniz ban yersiniz diyor anlatanlar Fakat trainer yüklü iken girersem mi ban yerim yoksa sadece araba yüklü olursa da mı ban yerim ?

Şimdi bakıyorum herkes Gta 5 Online'da mod çekiyor peki bu insanlar nasıl yapıyor ?

Farkındayım bunun illaki kolay bir yolu var fakat bilmeyene herşey zor şuan bana zor geliyor. Bilen arkadaşlarım yorum yaparsanız yardımcı olursanız sevinirim.

kullanan arkadaştan dönüş aldım evet trainer da ban riski varmış hatta aktivasyon kodu riske girer dedi bence risk almayın

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Net bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim hocam sabahtan beri ara dur bayılmılştım