GTA 5 kasıyor, ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ZevvY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet arkadaşlar size bir sorum olucaktı bende GTA 5 biraz kasıyor kasmaması için nasıl bir ayar yapabilirim yardımız için şimdiden teşekkür ederim .

1.png
2.png

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
O sistemle kasması normal, her hangi bir ayar ile önüne geçemezsiniz.

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yani yapılabilecek birkaç şey var ama ekran kartı patataesbide herşey ekran kartındada bitmior işlemci harddisk boyutu ve hhd mi ssd mi?
ram kaç gb ?
ram kaç gb ve frekans hızı ne kadar
soğutmaları kaç tane vs vs vs
ha ben bunlarla uğraşamam diyosanda yapacak çok şey yok ama en başta bie ekran kartını değiştirmen lazım iyi oynayabilmek için eğerki ekran kartın bu haldeyse geri kalanı daha kötüdür muhtemleen o yüzden söylenecek çok bişi yok ama yinede söyliyim ilk başta şu programları kur pc ye
1 wise game booster
2 ccleaner
3 driver booster
4 internetten pc hızlandırma diye yaz ve hepsini uygula (temp dosyaları silme fps arttırma , ram verme vs vs)
eğerki sisteminin tamamını söylersen sana yardımcı olurum .

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Steam kullanıyorsan IOBit yazılımları ve CCleaner programı bozuyor. Abuk subuk hatalar veriyor benden söylemesi. Bu programları kullanmayı bıraktım ve gerçekten bir faydaları yok. 1-2 GB yer açacağım diye bazıları olmadık dosyaları siliyor sonra sistem şaşırıyor hata verip duruyor. Ben de kullandım ancak zararları uzun vadede ortaya çıkıyor.

yani yapılabilecek birkaç şey var ama ekran kartı patataesbide herşey ekran kartındada bitmior işlemci harddisk boyutu ve hhd mi ssd mi?
ram kaç gb ?
ram kaç gb ve frekans hızı ne kadar
soğutmaları kaç tane vs vs vs
ha ben bunlarla uğraşamam diyosanda yapacak çok şey yok ama en başta bie ekran kartını değiştirmen lazım iyi oynayabilmek için eğerki ekran kartın bu haldeyse geri kalanı daha kötüdür muhtemleen o yüzden söylenecek çok bişi yok ama yinede söyliyim ilk başta şu programları kur pc ye
1 wise game booster
2 ccleaner
3 driver booster
4 internetten pc hızlandırma diye yaz ve hepsini uygula (temp dosyaları silme fps arttırma , ram verme vs vs)
eğerki sisteminin tamamını söylersen sana yardımcı olurum .