GTA 5 Kapanıyor Ve "Unexpectedly Exited" Hatası Veriyor.

Bu konuyu okuyanlar

TheVibe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlarım öncelikle merhaba. Sapphire RX580 Nitro+ 8GB O.C. ekran kartım, MSI B450M Pro VDH anakartım, Ryzen 2600 işlemcim ve 8 GB 3200 MHz CL16 RAM'im var. Windows 10 pro son sürüm kullanıyorum. Sistem 1 haftalık, hiçbir şekilde zararlı yazılım ve virüs yok, herşey güncel. Ama adam akıllı GTA 5 oynayamıyorum. Oyuna giriyorum, biraz oynuyorum, ardından oyun hiçbirşey demeden kapanıyor. Kapanmaların süresi değişik oluyor. Bazen 15 dk oynuyorum ve kapanıyor, bazen yarım saat, bazen 1 saatten de fazla. Kapandıktan sonra Social Club ekranı geliyor. Ekranda "Grand Theft Auto V unexpectedly exited" yazıyor. Okey, Retry ve Safe Mode var. Retry ve Safe mode denedim olmadı, oyunu ve steami silip yeniden yükledim olmadı. Ekran kartının "Optional" olarak belirtilen son sürüm driver'ını kullanıyordum. DDU ile silip bir önceki kararlı sürümü yükledim yine olmadı. internette dolaşan çoğu çözüm yolunu uyguladım fakat yine olmadı. Çözümünü bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

1749721411_RockstarGamesLauncher9_18_197_14_02PM.png.daa5eb0e5cf70ca4afc41a267cc40108.png