GTA 5 inceleme

Bu konuyu okuyanlar

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Merhaba bugün GTA 5 incelemem le karşı karşıyayız karakterlerden başlayalım.
1200 saatlik tecrübedir ve oyunun hikayesini 10 kere bitirdim

Franklin: 90 lardan kalan çete işlerinden bıkmış sadece paranın peşinde olan bir gangster her ben kadar bu işleri bırakmak istesede arkadaşı lamar yüzünden bu işlere gene bulaşır

Trevor: Eski bir soyguncu olan pisikopat
Trevor deli raporu alıp ordudan atılınca
Pis işlere bulaşmış TP Endustiry şirketinin sahibidir Ve MC Oneil brothers larla savaşdadır Sandy shoers ın en iyi teşkilatı
Olma peşindedir

Micheal: Eski bir soyguncu olan micheal de santa nın gerçek adı Micheal towleny dir
Ailesini koruma amaçlı FIB ajanı Dave Norton la anlaşma yapar ama trevor on onu bulmasıyla işler sarpa sarar

Hikaye : Eski bir soyguncu olan Micheal arkadaşlarını satarak anlaşma yapar dave Norton ilk soygunda çuvallar trevor yerine bradı vurdu ve Michealı vurdu bead ölür ancak Micheal ölmez Michael’ın sözde mezarına brad konur trevor ömrünün sonuna kadar Micheal ı ölü bilmesi gerekir ama bir mafya babasının evini yıkar ve bundan sonra soygun yaptıktan sonra trevor onu fark eder

Harita : tek kelimeyle inanılmaz mükemmel yapamayacağınız şey yok neredeyse şehir birbirine katma polislere atar yapma uçak araba sürme yan görev yapma Easter Egg bulma ben oyunda gerçekten çok Easter Egg var yani hepsini bulmanız 1 sene sürer Sandy shoer paleto şehir merkezi dağlar kayalar buarada gösterme amaçlı değilde hareket ediyorlar

Görevler: Görevler mükemmel yani bir GTA oyunundaki en iyi görev dizaynı bazı yerler biraz zorluyor ama bir şekilde üstesinden geliyorsunuz oyun yani olasan iyi görevler ki soygun görevlerinden bu görebler kadar keyif almadım tekrar tekrar oynayabilirsiniz

Yan aktiviteler : tenis ? Golf yoga gibi onlarca şey yapabilirsiniz aöa bunlar biraz sıkıcı olabiliyorlar mesela ben sadece görev yaptım bunları hiç yapmadım ama teleferik güzel biraz geziyorsunuz dağ taraflarında

Vurgunlar: nedense ben bu vurgunlardan zevk almadım çünkü sadece 6 tane var ya yapsaydınız ya 15 tane vurgun çünkü oyundaki görev sayısı 70 falan yani 6 soygun çok az aynı zamanda bu soygun hazırlık görevleri sıkıcı gaza geliyorsunuz sonra size abıdik gıbıdik görevler veriyor yani oyunun bütün gazı gidiyor

Online: Story yi bilmem ama online Para aşkıyla yapılmış resmen size shark çare almak için zorluyor kötü bir motorun bile fiyatı 1 milyon dolar ben 100 levelde kadar hile yaşmadan geldim sonda hile yaptım hileler dolu çünkü hile koruma sistemi yok ama bence yinede online fena değil çünkü aşırı fazla ilgrniyplar daha yeni bir heist daha geldi

Avantajlar

Mükemmel hikaye
İyi görev tasarımı
Güzel karakterler
Fazla oynanış süresi
Özenli online
Fazla aktivite
Easter EGGLER

Dezavantajlar
Kötü soygunlar
Online daki hileler

Benim puanım 10/9
Yazımı nasıl buldunuz ?

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Sevindim birşey değil abiler bizden sorulur GTA 5
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun eskmiyoki abi

Ben bunu steamede yazayım

Ben beğendim Berat. Gayet güzel inceleme olmuş.
Teşekkürler

bilgi için sağol.
Sorun değil

Bilgilendirme için teşekkürler.
Sorun değil

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
İyi ama gereksiz 8 yıl geçti oyunun üstünden bunları çoğu kişi zaten biliyor. 2500 saatim var oyunda.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Çok güzel makale olmuş, eline sağlık. :)

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
abiler ben bunu kopyala yapıştır steame atacağım ama yapıştır bölümü gelmiyor

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Eskimeyen efsane bir oyun. İnceleme için biraz geç olmamış mı? :D
Eline sağlık.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Güncelleme: abiler merhaba bildiğiniz üzere cayo pecrico heisti geldi onu yaptıktan sonra inceleme yapacağım kaç bölüm var görevler iyimi o heist için kosatka alınır mı hepsini yazacağım

cayo pecrico incelemesi çok yakında

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
@Berat yapıcı 88,
Gta 5 story ile Gta Online'ı çok karıştırmışsın.
Gta 5, online modu sayesinde bu kadar çok satmaya ediyor. Hikaye modu yerine Online'ı tanıtabilirsin.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
@Berat yapıcı 88,
Gta 5, online modu sayesinde bu kadar çok satmaya ediyor. Hikaye modu yerine Online'ı tanıtabilirsin.
2 si beraber oluyor abicim online başka story başka

@Berat yapıcı 88,
Online un olasan satışı bence hak etmiyor

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2 si beraber oluyor abicim online başka story başka

Online un olasan satışı bence hak etmiyor
İkisi ayrı oyun diyen kim?
Gündemde olan Gta 5'in Online modu. Sen buraya story modu hakkında tanıtım yapmışsın. Bende diyorum ki hiçbir manası yok. Story modun üstünden 8 yıldır geçip hiçbir güncelleme almamış. Hatta Rockstar Games, RDR2 Online'ı ayrı satarak esas gelir gidişatının Online kısımdan olduğunu çaktırmadan belli etmiş oldu.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Benim bilgisayarım yeni nesil oyunları kaldırmıyor abiler oyüzden oynayıp incelemesini yapamıyorum

İkisi ayrı oyun diyen kim?
Gündemde olan Gta 5'in Online modu. Sen buraya story modu hakkında tanıtım yapmışsın. Bende diyorum ki hiçbir manası yok. Story modun üstünden 8 yıldır geçip hiçbir güncelleme almamış. Hatta Rockstar Games, RDR2 Online'ı ayrı satarak esas gelir gidişatının Online kısımdan olduğunu çaktırmadan belli etmiş oldu.
İkisi ayrı kategoride demek istedim

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Benim bilgisayarım yeni nesil oyunları kaldırmıyor abiler oyüzden oynayıp incelemesini yapamıyorum

İkisi ayrı kategoride demek istedim
Gta 5'in Online modunu, para kazanma yollarını vs anlatarak daha geniş bir konu oluşturabilirsin.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Merhaba bugün GTA 5 incelemem le karşı karşıyayız karakterlerden başlayalım.
1200 saatlik tecrübedir ve oyunun hikayesini 10 kere bitirdim

Franklin: 90 lardan kalan çete işlerinden bıkmış sadece paranın peşinde olan bir gangster her ben kadar bu işleri bırakmak istesede arkadaşı lamar yüzünden bu işlere gene bulaşır

Trevor: Eski bir soyguncu olan pisikopat
Trevor deli raporu alıp ordudan atılınca
Pis işlere bulaşmış TP Endustiry şirketinin sahibidir Ve MC Oneil brothers larla savaşdadır Sandy shoers ın en iyi teşkilatı
Olma peşindedir

Micheal: Eski bir soyguncu olan micheal de santa nın gerçek adı Micheal towleny dir
Ailesini koruma amaçlı FIB ajanı Dave Norton la anlaşma yapar ama trevor on onu bulmasıyla işler sarpa sarar

Hikaye : Eski bir soyguncu olan Micheal arkadaşlarını satarak anlaşma yapar dave Norton ilk soygunda çuvallar trevor yerine bradı vurdu ve Michealı vurdu bead ölür ancak Micheal ölmez Michael’ın sözde mezarına brad konur trevor ömrünün sonuna kadar Micheal ı ölü bilmesi gerekir ama bir mafya babasının evini yıkar ve bundan sonra soygun yaptıktan sonra trevor onu fark eder

Harita : tek kelimeyle inanılmaz mükemmel yapamayacağınız şey yok neredeyse şehir birbirine katma polislere atar yapma uçak araba sürme yan görev yapma Easter Egg bulma ben oyunda gerçekten çok Easter Egg var yani hepsini bulmanız 1 sene sürer Sandy shoer paleto şehir merkezi dağlar kayalar buarada gösterme amaçlı değilde hareket ediyorlar

Görevler: Görevler mükemmel yani bir GTA oyunundaki en iyi görev dizaynı bazı yerler biraz zorluyor ama bir şekilde üstesinden geliyorsunuz oyun yani olasan iyi görevler ki soygun görevlerinden bu görebler kadar keyif almadım tekrar tekrar oynayabilirsiniz

Yan aktiviteler : tenis ? Golf yoga gibi onlarca şey yapabilirsiniz aöa bunlar biraz sıkıcı olabiliyorlar mesela ben sadece görev yaptım bunları hiç yapmadım ama teleferik güzel biraz geziyorsunuz dağ taraflarında

Vurgunlar: nedense ben bu vurgunlardan zevk almadım çünkü sadece 6 tane var ya yapsaydınız ya 15 tane vurgun çünkü oyundaki görev sayısı 70 falan yani 6 soygun çok az aynı zamanda bu soygun hazırlık görevleri sıkıcı gaza geliyorsunuz sonra size abıdik gıbıdik görevler veriyor yani oyunun bütün gazı gidiyor

Online: Story yi bilmem ama online Para aşkıyla yapılmış resmen size shark çare almak için zorluyor kötü bir motorun bile fiyatı 1 milyon dolar ben 100 levelde kadar hile yaşmadan geldim sonda hile yaptım hileler dolu çünkü hile koruma sistemi yok ama bence yinede online fena değil çünkü aşırı fazla ilgrniyplar daha yeni bir heist daha geldi

Avantajlar

Mükemmel hikaye
İyi görev tasarımı
Güzel karakterler
Fazla oynanış süresi
Özenli online
Fazla aktivite
Easter EGGLER

Dezavantajlar
Kötü soygunlar
Online daki hileler

Benim puanım 10/9
Yazımı nasıl buldunuz ?
hocam oyunu 6-7 yıldır oynuyorum oyunun hikayesini 1 kere bile bitiremedim :d

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
güzel yazı olmuş emeğine sağlık

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Güzel bir inceleme.
Bence GTA 5'in hikayesi SA ve IV'e göre kötüydü ama tabiki pek çok oyundan iyi.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Yeni inceleme üzerinde çalışıyorum bundan sonra görünün inceleme adamı olacağım sürekli GTA 5 online la ilgili rehberler incelemeler yapacağım 2 inceleme yapılır

Güzel bir inceleme.
Bence GTA 5'in hikayesi SA ve IV'e göre kötüydü ama tabiki pek çok oyundan iyi.
GTA sa nın biraz dengesizdi hikaye