GTA 5 EPİC GAMES

Bu konuyu okuyanlar

Burak Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba iki gün önce Epic Games üzerinden GTA 5 i aldım ve kurdum şuan story mod ve online da (sunucu bağlanırsa) oynabiliyorum oyun boyutu 94GB olarak belirtilmiş ama bende epic games üzerinde doğrulamaya gelince 89.5 diye gösteriyor ve doğrulama bitince ekstra bir dosya yüklememi söylemiyor şuana kadar bir sorunda yaşamadım sebebi ne olabilir eksik dosya yüklemesi olabilir mi..? Cevaplarınız için şimdiden teşekür ederim..

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Merhaba iki gün önce Epic Games üzerinden GTA 5 i aldım ve kurdum şuan story mod ve online da (sunucu bağlanırsa) oynabiliyorum oyun boyutu 94GB olarak belirtilmiş ama bende epic games üzerinde doğrulamaya gelince 89.5 diye gösteriyor ve doğrulama bitince ekstra bir dosya yüklememi söylemiyor şuana kadar bir sorunda yaşamadım sebebi ne olabilir eksik dosya yüklemesi olabilir mi..? Cevaplarınız için şimdiden teşekür ederim..
Oyunun kendi içinde oluşturduğu/oluşturabileceği dosyalar için belirtilen alan olabilir ve ya indirirken sıkıştırılmış dosya indirip Epic Games çıkartıyordur ve boyutu artıyordur ve ya dediğiniz gibi eksik dosya olabilir ama sanmıyorum.

Burak Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani hiç bir sıkıntı yokmu diyorsunuz hocam... Teşekkür ederim.