Yardım Gta 5 Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Merhabalar Gta 5'i Epic Games üzeinden satın almıştım uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum ama bugün açmaya çalıştığımda connecting rockstar games ekranından sonra gelen yükleme ekranında kalıyor sonra kendiliğinden kapanıyor internetteki tüm çözümleri denedim gene olmadı nasıl çözülür?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözümü bilen yok mu? Yoksa format atacağım.

Son düzenleme:

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Singeplayer da giriyor mu?
hiç açılmıyor

Adsız.png

bu ekranda takılı kalıyor

şuan format atıyorum düzelirse haber veririm

Son düzenleme:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
format atmadıysan yardımı olur belki

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
hocam
format atmadıysan yardımı olur belki
format attım gene işe yaramadı şimdi vpn ile deneyeceğim

hiçbir şey işe yaramıyor. eğer size böyle bir şey olsaydı neleri denerdiniz? ben başka yapacak bir şey görmüyorum. lütfen görüyorsanız cevap yazın sabahtan beri uğraşıyorum:cry:
denediklerim:
güvenlik duvarını kapatma
rockstar launcher'ı silip yeniden yükleme
mobil ağ ile başlatma
oyun dosyalarını denetleme
bilgisayara format atma
rockstar support'a mail atma (daha cevap yazmadılar)
vpn ile açma

social club hesabımı sıfırlama işe yarar mı? daha denemedim çünkü bunun için de rockstar'a mail atmam gerekiyor ve ne zaman cevap vereceklerini de bilmiyorum

Son düzenleme:

VGAMonitorluAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle modeminizi yeniden başlatarak yeni IP almasını sağlayın, sonrasında Epic Games üzerinden GTA V dosya doğrulama yaparak oyunun açılıp açılmadığını tekrar kontrol edin.

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Öncelikle modeminizi yeniden başlatarak yeni IP almasını sağlayın, sonrasında Epic Games üzerinden GTA V dosya doğrulama yaparak oyunun açılıp açılmadığını tekrar kontrol edin.
başka bir telefonun mobil interneti ile denedim olmadı , dosya doğrulamasını yaptım o da olmadı. başka neyden olabilir? tahmininiz var mı?

VGAMonitorluAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mobil veri ile değil, dediğim şekilde modemi kapatıp 10 saniye bekledikten sonra yeniden açın öyle kontrol edin. Sorun yine devam ederse Windows defender üzerinden GTA V'i listeye ekleyin. Format atmanıza rağmen sorun devam ediyorsa, ki her şey varsayılan ayarda şu an, açılmama ihtimali olmaması gerekir. Rockstar Support'dan yanıt beklemekten başka çareniz kalmıyor.

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Mobil veri ile değil, dediğim şekilde modemi kapatıp 10 saniye bekledikten sonra yeniden açın öyle kontrol edin. Sorun yine devam ederse Windows defender üzerinden GTA V'i listeye ekleyin. Format atmanıza rağmen sorun devam ediyorsa, ki her şey varsayılan ayarda şu an, açılmama ihtimali olmaması gerekir. Rockstar Support'dan yanıt beklemekten başka çareniz kalmıyor.
sorun çözüldü: çözümü tam olarak bilmiyorum ama formattan sonra win 10'a yüksettim. windows 8.1'de desteklenmeyen son sürüm ekran kartı driverlarını kurdum kurarken modemi resetledim bu ikisinden biri çözüm

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
hocam

format attım gene işe yaramadı şimdi vpn ile deneyeceğim

hiçbir şey işe yaramıyor. eğer size böyle bir şey olsaydı neleri denerdiniz? ben başka yapacak bir şey görmüyorum. lütfen görüyorsanız cevap yazın sabahtan beri uğraşıyorum:cry:
denediklerim:
güvenlik duvarını kapatma
rockstar launcher'ı silip yeniden yükleme
mobil ağ ile başlatma
oyun dosyalarını denetleme
bilgisayara format atma
rockstar support'a mail atma (daha cevap yazmadılar)
vpn ile açma

social club hesabımı sıfırlama işe yarar mı? daha denemedim çünkü bunun için de rockstar'a mail atmam gerekiyor ve ne zaman cevap vereceklerini de bilmiyorum
rockstar support gibi bişey varsa ticket atabilirsin