Gta 5 Açıldığı Gi̇bi̇ Kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

enes04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gta 5 açılıyor 2 saniye sonra kapanıyor.

Yaptığım tek şey bir gün gta 5 i normal açmıştım. Oyun sorunsuz çalışıyordu. Bir işim çıktı ve oyunu açık bıraktım. Yarım saat boyunca bekledi oyun.
Geldiğimde ekrana baktım ekran soluk olmuş ve ortada yükleniyor işareti vardı. Oyun tepki vermediği için görev yöneticisinden kapattım. Oyunu bir daha açamadım. Yükleme ekranında 1 2 dakika bekliyor, oyun açılıyor 2 saniye sonra masaüstüne atıyor.
Oyun da hiç bir mod yüklü değil. Fivem den girmeyi denediğimde sorunsuz çalışıyor. Oyunum epic games ten orjinal oyun ve sistemimde karşılıyor ortalama 55 fps alıyordum. Lütfen yardımcı olun.

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130

Yaptığım tek şey bir gün gta 5 i normal açmıştım. Oyun sorunsuz çalışıyordu. Bir işim çıktı ve oyunu açık bıraktım. Yarım saat boyunca bekledi oyun.
Geldiğimde ekrana baktım ekran soluk olmuş ve ortada yükleniyor işareti vardı. Oyun tepki vermediği için görev yöneticisinden kapattım. Oyunu bir daha açamadım.
Oyun da hiç bir mod yüklü değil. Fivem den girmeyi denediğimde sorunsuz çalışıyor. Oyunum epic games ten orjinal oyun ve sistemimde karşılıyor ortalama 55 fps alıyordum. Lütfen yardımcı olun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yükleme ekranında 1 2 dakika bekliyor, oyun açılıyor 2 saniye sonra masaüstüne atıyor.

Bir mod varmı oyunda? Varsa hepsini silin. Araba modlarıysa büyük ihtimal Add-On limitini aşmışsınız.

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Veri yürütme engellemesini, Anti virüs'ü, Güvenlik duvarı'nı kapatıp tekrar dene @enes04

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130

enes04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın. Bu Epic Games'in bir dosya doğrulama rehberi. Aynen bunu GTA 5 üzerinde yapın.
bunu bir kaç defa yaptım etkisi olmadı.

Geldiğimde ekrana baktım ekran soluk olmuş ve ortada yükleniyor işareti vardı. Oyun tepki vermediği için görev yöneticisinden kapattım. Oyunu bir daha açamadım. Yükleme ekranında 1 2 dakika bekliyor, oyun açılıyor 2 saniye sonra masaüstüne atıyor.
Edit : Oyundan atınca epic games açılıyor.

Sistem kaynaklı bir sorunmu acaba.
Banada öyle geldi ama Fivem de çalışıyor.

Son mesajlar