GTA 4 görev gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkdaşlar' diamonds are a girl's best friend' görevinden sonra görev gelmıyo.Hharitada hiç bi işret yok ve telefonda gelmıyo lütfen yardım edin,int de araştırdım benım gibi bu sorunu yaşayan bi çok kişi var .Sorunu nasıl çözebilirim tam da bitirmeme çok az kalmıştı :(

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Arkdaşlar' diamonds are a girl's best friend' görevinden sonra görev gelmıyo.Hharitada hiç bi işret yok ve telefonda gelmıyo lütfen yardım edin,int de araştırdım benım gibi bu sorunu yaşayan bi çok kişi var .Sorunu nasıl çözebilirim tam da bitirmeme çok az kalmıştı :(
Çok garip bir bug. Ben hiç böyle birşey yaşamadım(en azından Steam sürümü için)

Diğer görevleri yaptın mı? Yaptıysan pegorino’nun evine git(haritanın bir köşesindeydi diye hatırlıyorum). İşaret çıkmasa bile göreve girmeni sağlayan sarı ok işaretini görebilirsin

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Oyunun orjinal mi

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Agalar sorunu çözdüm internetten save dosyası indirip kaldığım yerden devam ettim.