Grundig laptop acilmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Cemalkaya212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 senedir kullandigim grundig laptopumu acmaya calistigimda guc aliyor ama hicbir sekilde bilgisayar baslamiyor . iki gun oncesine kadar ara sira aciliyordu . Ramleri denedim ramlerde sorun yok harddiskte sorun yok . acmak icin gecici bir cozum yolu var mi veya sorun neyden kaynaklaniyor olabilir

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
4 senedir kullandigim grundig laptopumu acmaya calistigimda guc aliyor ama hicbir sekilde bilgisayar baslamiyor . iki gun oncesine kadar ara sira aciliyordu . Ramleri denedim ramlerde sorun yok harddiskte sorun yok . acmak icin gecici bir cozum yolu var mi veya sorun neyden kaynaklaniyor olabilir
Merhaba bilgisayar hiç mi tetiklenmiyor fan vs ses geliyor mu?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Güç g

Güç gidiyor fan çalışıyor SSD calisiyor ama ekran gelmiyor büyük ihtimal Windows da başlatilmiyor
Benim Toshiba laptobum da öyle olmuştu, BIOS'u sıfırlamayı deneyin. BIOS'u sıfırlamak için BIOS pilini sökmeniz gerekir.

Cemalkaya212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Toshiba laptobum da öyle olmuştu, BIOS'u sıfırlamayı deneyin. BIOS'u sıfırlamak için BIOS pilini sökmeniz gerekir.
Evde kendi başıma yapabileceğim bir şey mi . Bi bakmıştım bios pilini bulamadım genellikle nerede bulunuyor ?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Evde kendi başıma yapabileceğim bir şey mi . Bi bakmıştım bios pilini bulamadım genellikle nerede bulunuyor ?
CR2032 olur genelde. Arka kapağı sökünce zaten görürsünüz, küçük saat pili. Değişmesi kolay.

Cemalkaya212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Cemalkaya212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme: