Soru Grand Theft Auto V vs Grand Theft Auto San Andreas

Grand Theft Auto V vs Grand Theft Auto San Andreas

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,311
Arkadaşlar hangi oyun? Arkadaşlar bence Grand Theft Auto San Andreas.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
Manevi değerinden dolayı San Andreas. Aslında GTA V'i her türlü karşılaştırmada daha iyi buluyorum fakat San Andreas'ı oynadığım dönemdeki duygularımı bir daha yaşayamam. Bu da sanki oyun ile değil de o dönemi özlememden kaynaklanıyor, bilmiyorum orasını.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,311
Manevi değerinden dolayı San Andreas. Aslında GTA V'i her türlü karşılaştırmada daha iyi buluyorum fakat San Andreas'ı oynadığım dönemdeki duygularımı bir daha yaşayamam. Bu da sanki oyun ile değil de o dönemi özlememden kaynaklanıyor, bilmiyorum orasını.
2022'de oynadığım zaman çok sevmiştim. Grand Theft Auto V bana uymamıştı hâlâ da uymaz.

Tunahan GRS

Inan bilmiyorum.
Cezalı
Reaksiyon puanı
325
San Andreas bir başka. GTA 5'i grafiklerinden seviyorum fakat hikaye olarak SA

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
GTA 5'i yarısına kadar bile oynayamadım ancak San Andreas'ı en az 3 kere bitirmişimdir GTA 5 benlik değil sanırım.

eren_e

Cezalı
Reaksiyon puanı
1,311
GTA 5'i yarısına kadar bile oynayamadım ancak San Andreas'ı en az 3 kere bitirmişimdir GTA 5 benlik değil sanırım.
GTA 5'i 2017-2018 ve 2019 yıllarında her yaz GTA 5 oynamama rağmen San Andreas'ın yeri ayrı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

San Andreas bir başka. GTA 5'i grafiklerinden seviyorum fakat hikaye olarak SA
SA muq. GTA V'in de grafikleri artık çok dikkat çekmiyor.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
gta 5'in harita dizaynı kötü. serinin en keyifsiz haritası bence. san andreas'taki büyüklük ve çeşitlilik hissi yok. çöller, dağlar, ormanlar, farklı şehirler ve kasabalar.. o çöllerinde az motor sürmedim müziği ve gazı kökleyip. havalimanından havalimanına uçmak bile keyifliydi. gta 5'te tek havalimanı var, kalktıktan sonra ya çölün ortasına ya da askeri üsse iniyorsun. bir yerden bir yere uçmanın bir anlamı ve keyfi yok. san andreas'ta pilot rp'si yapardık multide.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,809
Gta San Andreas artık sarmıyor. 5 daha iyi.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
gta 5'in harita dizaynı kötü. serinin en keyifsiz haritası bence. san andreas'taki büyüklük ve çeşitlilik hissi yok. çöller, dağlar, ormanlar, farklı şehirler ve kasabalar.. o çöllerinde az motor sürmedim müziği ve gazı kökleyip. havalimanından havalimanına uçmak bile keyifliydi. gta 5'te tek havalimanı var, kalktıktan sonra ya çölün ortasına ya da askeri üsse iniyorsun. bir yerden bir yere uçmanın bir anlamı ve keyfi yok. san andreas'ta pilot rp'si yapardık multide.
Bilgisayarda yüklü açıp oynayasım geldi harbiden. ?

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
San Andreas'ın haritasını ben de daha çok beğeniyorum. Gerçekten haritada arabayla gezmek bile aşırı derecede zevk veriyordu. Çoklu oyuncuyu işin içine katmıyorum bile, San Andreas'ın verdiği zevki şu ana kadar hiçbir oyunda almamışımdır. Kaç saat oynamışımdır bilmiyorum fakat kesinlikle bir ömür çürütmüşümdür San Andreas üzerine.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Gta San Andreas çok vakit geçirmiştim bu oyunda.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,495
Gta 5 her türlü karşılaştırmada daha iyi. Hikayesi de daha iyi mi bilmem ancak daha derin.