Grand Theft Auto V Steam'de

Bu konuyu okuyanlar

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Tam olarak belli değil ama ekim ayının sonlarına doğru çıkacağı kesin.

Oyun sıradan bir port olmayacak, Yeni nesil konsollar ve PC de next-gen grafik kalitesi sunacak.

Solda ki PS4, Sağda ki PS3

gta-v-ps4-vs-ps3-comparison-screen_1.jpg

9X1Zzk.jpg

PS4 de görüntü daha doygun ve daha canlı. ışıklandırmalar daha iyi. Uzakta ki cisimler çok daha net görünüyor, Doku kalitesi arttırılmış ve çözünürlüğün yükseltildiği göze çarpıyor.

işte PS4 ve PS3 farkı.

ApxxoBl.gif

jIVQrqu.gif

mmzccdK.gif

GWxwGnw.gif

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
tamda benim pc yi dağıttığım zamana denk geldi iyimi :)
iş arıyacağız artık

challengermert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen. Güzel bir port olacağa benziyor. PS3 de dağlar çimensizdi bu dağlara çimen ekleyip kaplamaları daha iyi hale getirmişler. Daha çok PC'ye yapılacak portu merak ediyorum umarım optimizasyonu GTA 4 gibi olmaz.
Aynen hocam hala coğu pc GTA 4 ü FULL HD ultra da tam oynatamıyor. Gaming Laptoplar dahil.

ScoutNews

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Grafik , oynanış ve hikaye açısından çok özel bir oyun olacağını umuyorum . PC sistem gereksinimleri açıklansa da , PC performansları açısından detaylı yorumlarda bulunabilsek .

iskelet58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bi yardım asusu radeon r9 serisi 270 x ekaran kartım var 8 gb ram var intel i5 3450 3.4 ghz işlemci var gta 5 kasarmı

efe.e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
beyler bi yardım asusu radeon r9 serisi 270 x ekaran kartım var 8 gb ram var intel i5 3450 3.4 ghz işlemci var gta 5 kasarmı
Daha sistem gereksinimleri yayınlanmadı heralde

Bu arada Gta5 i merakla bekliyorum umarım okul zamanından önce çıkarda rahat rahat oynarız istek listeme ekledim steamde :D