Gran Turismo 5'te Abartılı Efektler

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Gran Turismo 5'te Abartılı Efektler

Yarış sever oyuncuların büyük iştahla beklediği Gran Turismo 5 için İnternet'te tam bir video çılgınlığı meydana geldi! Videolardan birinde, oyunun abartılı ışık efektleri yer alıyor.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Hiç heyecanlı bir araba yarışı değil ya bu oyun. Gerçi simülasyon diye geçiyor ama keyifli değil. Bir burnout kadar olamaz bence :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Hiç heyecanlı bir araba yarışı değil ya bu oyun. Gerçi simülasyon diye geçiyor ama keyifli değil. Bir burnout kadar olamaz bence :)

Baştan hatalı bir yorum olmuş. Oyuncular belli kısımlara ayrılıyor. Kimileri nfs tarzı arcade oyunlar severken ben ve benim gibi bazı oyuncular grid,nfs shift, Gt gibi similasyon oyunları seviyor. Ben videodaki ışık efektlerini abartılı bulmadım. Çünkü kamera kalitesiz bir çekim yapmış normalde o kdar ışık patlaması olmaz...

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Baştan hatalı bir yorum olmuş. Oyuncular belli kısımlara ayrılıyor. Kimileri nfs tarzı arcade oyunlar severken ben ve benim gibi bazı oyuncular grid,nfs shift, Gt gibi similasyon oyunları seviyor. Ben videodaki ışık efektlerini abartılı bulmadım. Çünkü kamera kalitesiz bir çekim yapmış normalde o kdar ışık patlaması olmaz...

Hatalı bir kısım yok :) Bana burnout gibi arcade ve hızlı oyunlar hitap ediyor sana simülasyonlar :) Zaten en sonda ne yazmışım : "bence" :)

JuGoLaTe

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kimisi bir ise milyonlari yillarini yatirir, birisi gelir cep telefonuyla mi artik neyse monitör görüntüsünü ceker ve onca emegi 10 sn lik görüntüyle cöpe atar... digeride yere göge sigdiramadigi ürünün bu görüntüsünü böyle yayinlar..