• Xiaomi Redmi Note 10S inceleme!

    ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Redmi Note 10S modelini inceledik.

Grafik Tasarımcılara Naçizane Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

animtr

Öğrenci
Katılım
10 Ağu 2016
Mesajlar
4
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
30
Herkese Merhaba,

Home ofis olarak grafiker arkadaşımla birlikte çalışıyorum ve sürekli olarak benden bazı görsellerini 3d ye çevirmemi istiyor. :) Sonuç olarak yardımlarım sayesinde grafikler daha elle tutulur ve perspektif açısından kusursuz oluyor. Burada ki grafiker arkadaşlara naçizane tavsiyem en azından maniplasyon yapabilecek kadar 3d öğrenmeniz olacaktır. Ayrıca 3D TASARIM ile grafik alanlarınızdaki becerilerinizi aynı zamanda maaşınızı geliştirebilirsiniz.

3D TASARIM

3D tasarım lar yaparak grafiklerinizdeki modelleri daha kaliteli hale getirin. Örneğin çikolata görseli hazırlayacaksınız, internetten bulduğunuz çikolata görsellerini harmanlayarak ortaya istediğiniz özgün görseli çıkarttınız ancak bir sorun var, perspektif... Sorunlardan diğeri ise ilerde o görsel için gelebilecek bir düzeltme ve uyuz müşteriden başka bir açıdan grafik görseli istenmesi. Ufak bilgiler ile istediğiniz grafiği 3d modelleyebilir ve istediğiniz perspektiften render alabilirsiniz. Biraz basitçe anlatmış olsam dahi ana fikir budur. Başlayacak olanlara 3d studio max öneririm. Youtube da ise zebille dersi var.
 

Son mesajlar

Üst