Gözüne damla yerine 'Japon' dökünce...

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yaşlı kadın, gözüne göz damlası yerine yanlışlıkla çok güçlü bir yapıştırıcı dökünce göz kapakları birbirine yapıştı...

121020101422049615025_2.jpg

ABD'nin Arizona eyaletinde bir kadın, gözüne göz damlası yerine yanlışlıkla çok güçlü bir yapıştırıcı dökünce göz kapakları birbirine yapıştı.

70 yaşındaki Irmgard Holm, geçen yıl katarakt ameliyatı olmuştu... Hâlâ günde 6 farklı göz damlası kullanmakta olan yaşlı kadın, önceki gün gözüne ilaç damlatmak isterken, yanlışlıkla, tüpleri ilaçla birbirine çok benzeyen Japon yapıştırıcıyı eline aldı.

Feci hatasından habersiz şekilde yapıştırıcıyı gözüne damlatan kadın, ilacı yaymak için bir süre de gözünü açıp kapattı. Sonra birden gözü yanmaya başlayınca bir tuhaflık olduğunu fark etti.

YAPIŞTIRICI TABAKASINI KESTİLER

Elindeki ilaç tüpüne bakan kadın korkunç hatasını en sonunda anladı. Ama işten geçmişti... Çabuk kuruma özelliğine sahip yapıştırıcı bir anda donmuş ve kadının gözü mühürlenmiş gibi yapışarak kapanmıştı.

Acilen hastaneye götürülen kadının gözündeki kurumuş yapıştırıcı tabakası çok hassas bir müdahaleyle kesilerek çıkarıldı ve geriye kalan artıklar yıkanarak kadının tekrar görmesi sağlandı.

Yazete

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
off insan düşünmek bile istemiyor... büyük geçmiş olsun...

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Bu Amerikalılar harbiden *** yaaaa

Reaksiyon puanı
7
Sende amma ettin he :D 70yaşında kadın of dese canı çıkacak niye direk amerikalıları küçümsedin :D

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Ne kötü bişey ya.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Bu tarz bi yorumda bulunan neyse artık...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
vücudumdaki önemli bir bölge sızım sızım sızladı okurken ... ıyy feci bir durum :blink:

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
gerçekten büyük hata ama ucuz yırtmış geçmiş olsun..

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
gecen gün kalite bi japonla bisey yapistiricaktim; ucu kurumuş tıkanmıs gibiydi. Biraz yakından bakıyım dedim birazda fazla sıkıncı gözüme fıskırdı. öle biseyki demiri yapıştırır:blink:.. O anki halimi anlatamam gülsemmi...ağlasammı...tırssammi bilemedim.. Allah'tan çabuk yetisip yıkadımda simdi sadece gülüyorum....:lol:

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gözleri yasardi okurken, okuyup okumamayida terettüd ettim ama, iyimis kadinin gözleri :)

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Görebildiği güzel.ben göremez diye tahmin etmiştim ama görüyormuş.İnsanlık halidir karışır.geçmiş olsun :)

Son mesajlar