(GÖRÜŞ) Siyasi Konu Açmak İçin Belirli Seviyeye Gelinmesi Lazım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Siyasi konu açmak için minimum 1000 mesaj sınırı getirilmeli mi?

  • 1000 mesaj sınırı getirilmeli

    Kullanılan: 14 82.4%
  • 1000 mesaj sınırı getirilmemeli.

    Kullanılan: 3 17.6%

  • Kullanılan toplam oy
    17

Lazzz

Rektör
Forumdaki boş siyasi ve teknoloji dışındaki tüm haber konularını açan yeni bir dünya üye var. Hepsi siyasi propaganda peşinde koşuyorlar. Bu haber konuları yüzünden foruma girmek istemiyoruz resmen. Siyasi konu açmada minimum 1000 mesaj koşulu gibi koşullar getirilsin.
Tamam siyasi konular açılsın ama belirli şartları yerine getirenler açsın bari de siyasi propaganda yapanlar azalsın.
 

Fakehero

Asistan
1000 mesaj fazla olabilir bunun yerine daha makul bir rakam seçilebilir.Kurallarda ise biraz daha katı davranılabilir.Cezaların oranı,süresi arttırılabilir.
Din,dil,ırk,gelenek ve görenek gibi konularda aşağılayıcı,küçümseyici yorumlar yapıp forumdaki insanların huzurunu kaçıranlara karşı daha ciddi ve sert bir ceza sistemine geçilebilir.
 

Jack Reacher

Profesör
Getirilmemeli sonuçta özgür bir ülkenin forumunda değilmiyiz :) Her TC vatandaşı ülkesi hakkında siyasi görüşünü , ülkesi için yorum yapabilmeli , buna kısıtlama getirilmemeli.

Adam çok bilgilidir senden benden , ama 1000 mesajı olmadığı için siyasete giremeyecek mi , saçma olur.

Hadi 100 mesaj ideal'de 1000 çok , fakat karalama vs. kampanyaları için TC onaylı bir sistem getirilebilir :)
 

Szayel

Doçent
Puanlama sistemi olsun o zaman. Bir adamın yaptığı işe bakalım. Sürekli olarak taraflı haberleri kopyala yapıştır yapıp içerik ve google pr'de zarar veriyorsa kişi, eksi puan verelim. Her hafta 5 puanı olsun, güne 1 başlık açma hakkı demek buda. Yazdığı yazılar kaliteli bulunursa 5 hakkı kullansın, - rep yerse kullanamasın.

1000 mesaj sınırlaması bir çözüm değil. Sarda gibi kişiler gelir bilinçli bilinçsiz her başlığın altında post kasar yine yapar o 1000 mesajı.
 
Üst
stat counter